علم سوجوک برای افزایش قد در بزرگسالی

سوجوك روش درمانی ساده و آسانی است كه نتایج موثری دارد و در اين درمان کف دست و پا نشان دهنده تمام اندام ها و نصف النهار بدن است و از آن جا که دست ها و پاها محل سیستم های نقاط فعال مربوط به تمام اندام ها و قسمتی از بدن هستند، تحریک این نقاط یک اثر درمانی ایجاد می کند. درمان سوجوك جهانی است و با کمک آن می توان انواع بیماری ها را درمان کرد و علاوه بر اين از آن جا که اين درمان طبیعی است یکی از ایمن ترین درمان هایی است که تاکنون شناخته شده و این درمان را می توان در خانه انجام داد تا تسکین مداوم ایجاد کند.

اگر تا به حال در مورد درمان های سوجوك و مزایای متعدد آن چیزی نشنیده اید تعجب نكنيد؛ سايت وان قد همه آن چه که باید در مورد علم سوجوک برای افزایش قد در بزرگسالی براي بهبود جسمی، روانی و رشد قد بدانيد را در اختيارتان قرار داده است.

دست انسان

منشاء درمان سوجوک

این درمان توسط پزشک و پروفسور کره ای تبار پارک جه وو در اوایل دهه 1970 ایجاد شد. در کره “su” به معنی “دست” است و “jok” به معنی “کف دست” مي باشد به اين معني كه نقاط خاص کف دست یا کف پای شما مربوط به اندام ها یا قسمت هایی از بدن مي باشند.

سوجوك بر اساس طب چینی و درمانی کره ای است. این درمان از نظر یافتن نقاط فشار بسیار شبیه به طب سوزنی است اما سوجوک فقط روی دست و پا استفاده می شود با اين تفاوت كه به جاي سوزن از آهن ربا، حلقه های ماساژور یا دانه هايي از قبيل نخود فرنگی، لوبیا قرمز، گندم سیاه، دانه کتان، نخود سبز و … انجام مي شود. در اين علم شکل دانه ها نشان دهنده قسمت هاي مختلف بدن است به عنوان مثال؛ دانه های لوبیا برای درمان اختلالات کلیوی استفاده می شود و دانه شنبلیله (متی) برای تسکین درد و التهاب مزمن استفاده می شود.

علم سوجوک برای افزایش قد

فرایند درماني علم سوجوک

متخصصان درمان سوجوك معتقدند که بیماری قسمت هايي از بدن را می توان با اعمال فشار بر مناطق خاصی از دست یا پا درمان کرد. با توجه به فرایند درماني علم سوجوک اگر فشاری به کف دست وارد شود بیماری های مربوط به طحال درمان می شود؛ در حالی که فشار دادن نوک انگشت شست بیمار استرس را کاهش می دهد زیرا این انگشت نیز مربوط به بیماری های مغز است. علم سوجوك براي بيماري هاي زير توصیه می شود:

 • مواردی که بر سر تأثیر می گذارد (میگرن و سردرد)
 • مشکلات خواب
 • تسکین آرتروز
 • مشکلات کمری
 • خستگی مزمن
 • فشار
 • مشکلات گوارشی و معده
 • عوارض تنفسی
 • تسکین مشکلات ناحیه گردن رحم
 • التهاب مثانه
 • اضطراب
 • مشكلات رشد قد

درمان سوجوک و مزایای متعدد آن

سوجوك شکل معاصر یک روش درمانی باستانی است که از تکنیک های مختلف برای درمان بیماری ها استفاده می شود و یک روش سنتی و بدون دارو برای درمان است که به سلامت بدن کمک می کند.

سوجوك طیف وسیعی از درمان ها به صورت زیر می باشد:

 • طب فشاری
 • بذر درمانی
 • طب سوزنی
 • رنگ درمانی
 • پیچ درمانی
 • جهت درمانی
 • مدیتیشن
 • و …

سوجوک برای افزایش قد

مزایای درمان سوجوك

برخي از مزایای درمان سوجوك عبارتند از:

 • درمان انواع مختلف اختلالات روانی مانند هراس، افسردگی، اضطراب، اعتیاد، بی خوابی، عصبانیت و …
 • درمان ستون فقرات
 • التیام جراحات
 • درمان دیابت و سنگ کلیه
 • کنترل چاقی و مدیریت وزن بدن به راحتی
 • درمان التهاب و سایر مشکلات مانند درد آرتروز و نقرس
 • درمان مشکلات پوستی و تولید مثل
 • رفع برخی مشکلات جسمی مانند فشار خون، سردرد، برونشیت، آسم، اسیدیته معده، زخم، یبوست، میگرن، سرگیجه، سندرم روده
 •  درمان عوارض ناشی از شیمی درمانی
 • یائسگی

این درمان فرد را با شیوه زندگی آگاهانه آشنا می کند به عنوان مثال؛ در سوجوک تمرین مدیتیشن به دنبال ایجاد تعادل بین بدن، ذهن، روح، بالا بردن هوشیاری و ارتعاش در فرکانس بالاتر است. چیزی که درمان سوجوک را جذاب تر می کند این است که یک نوع داروی شرقی و درمانی است که نسبت به پزشکی غربی جامع تر است و به جرات می توان گفت که تمام مزایای درمان سوجوک 100 درصد طبيعي و بدون عوارض جانبی در میان سایر گزینه های شیمیایی است.

مطلب مرتبط: افزایش قد با طب سوزنی

دلايل عدم افزایش قد

کمبود کلسیم شايع ترين علت عدم افزايش قد است زيرا که کلسیم به عنوان مهم ترین عامل برای استخوان در نظر گرفته می شود. برخي از دلايل عدم رشد قد:

کمبود ویتامین D

همه افراد ویتامین D را از پرتوهای خورشید دریافت می كنند و حداقل 15-20 دقیقه بايد در معرض نور خورشید قرار بگیرند تا باعث افزایش تراکم استخوان و تسریع در هورمون رشد شود.

کاهش فعالیت ها

در حال حاضر فعالیت های بدنی بسیار کاهش یافته است و برای افزایش قد باید ورزش منظم به ویژه حرکات کششی انجام دهيد.

کمبود هورمون رشد

هورمون رشد به طور معمول از غده هیپوفیز آزاد می شود و همانطور كه مي دانيد تنها به وسيله هورمون رشد است كه قد افزایش می یابد و اگر هورمون به مقدار کمتری در بدن ترشح شود رشد قد متوقف می شود در چنین شرایطی نقاطی که غده هیپوفیز را در علم سوجوك فعال می کنند بسيار موثر هستند.

افزایش قد با سوجوک

علم سوجوك در افزايش قد

بدن انسان توانایی رشد در هر سنی را دارد و در واقع این توانایی ذاتی بدن است كه با کمک طب سوزنی يا فشاري فعال می شود.

با این روش فرد می تواند قد خود را در حدود نیم سانتی‌متر افزایش دهد. سوجوك شیوه ای است که براساس طبیعت بدن انسان به روش طبیعی مي تواند مشكلات سلامتي بدن را رفع کند. برنامه افزایش طبيعي قد بر اساس اصول علمی نحوه افزایش قد بدن انسان طراحی شده است و روشي کاملاً بی خطر و بدون دارو است كه عوارض جانبی ندارد.

نقاط فشاری در علم سوجوك برای افزایش طول قد بهترین است و با انجام آن فقط در عرض يك ماه شاهد افزایش قد خواهيد بود. بدن هر انسانی توانایی رشد خود را در هر سنی دارد و برخی از افراد قبل از سن رشد شروع به قد كشيدن می کنند در حالی که برخی ديگر با افزایش سن، رشد قدي ندارند.

بسیاری از والدین و افراد نگران افزایش قد خود هستند با این حال تنها راه حل افزایش سریع قد، شروع به استفاده از مکمل ها و داروهای بهداشتی است كه عوارض جانبی دارد و در چنین شرایطی روش هاي طبيعي بدون عوارض جانبي افزایش قد، بسیار آسان و ایمن هستند.

به گفته متخصصان برای افزایش قد به سه مورد زیر نیاز است و تمام اين سه مورد در طب سوجوك نهفته می باشد:

 • هضم بهتر
 • تولید هورمون HGH (این هورمون رشد انسانی است که مسئول افزایش قد است.)
 • تقویت استخوان ها

نحوه استفاده از علم سوجوك براي افزايش قد

نقاط ذکر شده در علم سوجوك در زير را حداقل به مدت 3 ماه فشار دهید تا شاهد افزايش یک تا دو اینچ قد خود باشيد. به خاطر داشته باشید که همه این موارد باید به صورت ایستاده یا نشسته انجام شوند.

نقطه معده

در کف دست ما در زیر انگشت شست ناحيه معده قرار دارد. این نقطه برای ما بسیار مهم است زیرا اگر هضم معده خوب باشد به جذب مواد مغذی کمک می کند و باعث افزايش قد مي شود؛ این نقطه را 10 مرتبه فشار دهيد.

بین انگشت شست

نقطه هیپوفیز در خط وسط انگشت شست قرار دارد. این نقطه را با کمک انگشت یا قلم ده بار فشار دهيد و با انجام این کار دو بار در روز هورمون رشد شروع به فعال شدن می کند.

تطابق انگشت ها

در اين مورد شما باید نوک انگشت وسط خود را با نوک انگشت شست خود مطابقت دهید. این امر باعث افزایش تولید هورمون های رشد در بدن شما و در نتيجه افزایش قد می شود. این سه حالت را دو بار در روز به مدت 5 دقیقه انجام دهید.

بین ابروها

غده هیپوفیز بین پیشانی یا ابرو قرار دارد. این نقطه را به صورت دايره اي حداقل 10 بار فشار دهید و با انجام این فرآیند دو بار در روز هورمون رشد شروع به كار مي كند.

رشد قد با سوجوک

آيا علم سوجوك در افزايش قد موثر است؟

در حال حاضر هیچ شواهد علمی قابل توجهی وجود مبتني بر علم سوجوك بر افزايش قد وجود ندارد.

قبل از شروع درمان روی نقاط طب فشاری، سوجوك برای افزایش قد و استفاده از راهکارهایی که موثرترین نتایج ممکن را به شما می دهد کاربرد دارد. در اين علم یکی از نقاط طب فشاری برای افزایش قد به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه به صورت دورانی ماساژ داده مي شود. در طول روز و هر چند بار که می خواهید ماساژ را روی نقاط مورد نظر علم سوجوك انجام دهید.

نتیجه مطلب علم سوجوک برای افزایش قد در بزرگسالی

درمان سوجوک یک نوع داروی جایگزین است که از دانه ها، رنگ ها، آهن ربا و طب فشاری برای درمان مشکلات سلامتی افراد استفاده می کند.

نظریه پشت درمان این است که تمام اندام های بدن را می توان از طریق کف دست و پای فرد درمان کرد. درمان سوجوک را می توان با ریموت تلویزیون مقایسه کرد زیرا ریموت می تواند به راحتی تلویزیون را کنترل کند و از دست و پا نيز مي توان برای تأثیر بر کل بدن در درمان هر نوع بیماری استفاده کرد. دست و پا نسخه مینیاتوری از کل بدن انسان است و در مورد ایجاد تعادل بین نیروهای بدن و ذهن و تعادل بین یین و یانگ بدن است. به طور خلاصه برنامه سايت وان قد شامل افزایش قد افراد از طریق استاندارد جهانی است.

نتیجه‌ای که از این مقاله به دست آمد، این است که علم سوجوک برای افزایش تضمینی قد موثر نیست و نمی توان کاملا از نتایج آن مطمئن بود، پس راه حل چیست؟ اگر واقعا برای افزایش قد انگیزه دارید و از روش های دروغین خسته شده‌اید، می توانید روی بنر زیر کلیک کنید و از روش افزایش قد گروتالر داینامیک دیدن کنید. این روش شما را با حرکات کششی به قد دلخواه‌تان می رساند و هیچ محدودیت سنی ندارد.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
tcmtipspresswire18acugoa

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link