پکیج افزایش قد

این بار قرار است شما به دلیل قد بلندتان برای دیدن دوستان و فامیلان خود سرتان را پایین بیاورید‌ 🙂

تنها راز افزایش قد ۳ سانت در ۳۰ روز!

آیا می دانستید افزایش قد سریع بدون عمل جراحی ممکن است؟

با جدید ترین روش بلند قد شدن یعنی متد گروتالر داینامیک دکتر فلیپ میلر می توانید در خانه در ۳۰ روز اول ۳ سانت افزایش قد داشته باشید.

⚠️ اخطار: قبل از اینکه به دنبال دارو یا آمپول افزایش قد بروید و عوارض زیادی را تحمل کنید, ابتدا این صفحه را کامل و با دقت بخوانید.

متد افزایش قد گروتالر داینامیک چیست؟

متد گروتالر داینامیک چیست؟

دکتر فلیپ میلر محقق سلامت، متخصص درمانهای طبیعی و فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب است که او روشی را ساخته که بدون دارو و جراحی افزایش قد در سنین بزرگسالی را ممکن کرده است. این روش به رشد و افزایش قد بیشتر کودکان و نوجوانان کمک زیادی میکند.

چه چیزی باعث شد دکتر فلیپ میلر دست به این ابداع بزند؟

دکتر فلیپ میگوید روزی متوجه افسردگی و ناراحتی دخترم شدم او آن زمان ۲۵ سال سن داشت و به تازگی با یکی از همکلاسی های دانشکده محل تحصیلش نامزد کرده بود. آن روز به عنوان یک پدر احساس مسئولیت کردم و به گفتگو با دخترم پرداختم تا دلیل ناراحتی او را دریابم دخترم ابتدا از جواب دادن امتناع کرد تا اینکه بغض او شکست و در حالی که هق هق گریه سر داده بود گفت: پدر آلکس بخاطر کوتاهی قد مرا تحقیر و مسخره می کند و نامزدیش را با من بهم زده…

افزایش قد تضمینی

تحقیقات در مورد افزایش قد چگونه شروع شد؟

با دیدن اشکهای دخترم آنجلیکا و افسردگی و نا امیدی او به فکر فرو رفتم و دنبال راه چاره ای برای برگرداندن امید و شادی دوباره به او بودم این انگیزه ای شد تا دست به تحقیقات در زمینه افزایش قد در سنین بعد از رشد بزنم طی تحقیقاتم متوجه شدم قبل از من افراد دیگری نیز تلاش هایی در این مورد داشته اند اما حاصل تحقیقات آنها توسط شرکت های چند ملیتی که از فروش قرص ها و مکمل ها و همچنین وسایل دروغین افزایش قد سود های کلان می برند مسدود شده است و عموم مردم به آن دسترسی ندارند. من با دستیابی به این تحقیقات و همچنین نتیجه پژوهش های خودم موفق به کشف متد منحصر به فردی برای افزایش قد در بزرگسالان شدم و نام آن را متد گروتالر داینامیک گذاشتم.

روش گروتالر چگونه موجب افزایش قد میشود؟

ستون فقرات حدود ۳۵% از قد ما را تشکیل می دهد و این مورد به این معناست که رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات می تواند منجر به افزایش قابل توجهی  در قد شوند (چیزی در حدود ۵ تا ۱۵ سانتی متر). دیسک های غضروفی در میان ٢۴ مهره قرار گرفته و به محافظت ستون فقرات از ضربات و شوک های وارد شده جلوگیری می کنند. ضخامت دیسک ها در ارتباط مستقیم با درازی ستون فقرات قرار داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش طول ستون فقرات دارد.

بالغ بر ٢۵ دیسک به طور کلی در میزان بلندی یا کوتاهی قد افراد موثر می باشند. از آنجایی که دیسک های مذکور به صورت بافت های غضروفی غیر متصل می باشند از این رو آنها تحت تحریکات هورمون رشد، به طور دایم رشد می یابند. به طور کلی می توان گفت که با ضخیم تر شدن دیسک ها، طول ستون فقرات افزایش یافته و قد فرد بلند می گردد. به عنوان مثال اگر چنانچه هر دیسک تنها به میزان ٠/٢۵ سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما معادل ۶/٢۵سانتیمتر افزایش می یابد.

گروتالر چگونه موجب افزایش طول سایر استخوانها میشود؟

 هرگاه استخوانی تحت کشیدگی قرار گرفته و فرد از تغذیه مناسب برخوردار گردد فرایند تبدیل diaphysis به epiphsis رخ می دهد. غضروف در میان هر یک از استخوان های بدن هر فرد قرار می گیرد که برخی از استخوانهای بدن انسان از استخوان با قاعده و برخی نیز از غضروف ساخته می شوند. افزایش قد انسان تا حدود زیادی به افزایش درازی غضروف بستگی دارد. انجام روزانه حرکات کششی مخصوص گروتالر داینامیک به طور ویژه ای به افزایش مقاومت غضروف و متعادل کردن حرکات بدن و دستیابی به رشد اساسی استخوان ها و افزایش متفاوت آنها منتهی می گردد.

می توان گفت در این تکنیک شاهد ارائه موارد زیر هستیم:

 • آموزش اصلاح مشکلات عضلانی و افزایش طول عمودی ستون فقرات
 • استفاده از آمینو اسیدهای مناسب در رژیم غذایی و افزایش قد از طریق آن
 • نحوه تولید هورمون های رشد به جای تزریق هورمون
 • تکنیک های جلوگیری از کوچک و فشرده شدن ستون فقرات
 • ورزش ها و حرکات استثنایی برای افزایش قد به صورت طبیعی
 • نحوه حل شدن مشکلات وضعیت بدن مانند لوردوز و قوز
 • چگونگی داشتن استراحت مناسب و تولید هورمون های رشد در زمان خواب

توجه به این موارد نیز به شما کمک می کند که از کوچک شدن ستون فقرات خود جلوگیری کرده و با معکوس کردن اثر کوچک شدن ستون فقرات، باعث افزایش قد خود شوید.

حتما این ویدیو اختصاصی از تیم وان قد را مشاهده کنید:

حل مشکلات بدنی با متد گروتالر داینامیک

در کنار روش هایی که در متد گروتالر داینامیک وجود دارد و باعث افزایش قد می شود، این تکنیک آموزش ها و برنامه هایی را در اختیار شما قرار می دهد که توجه به این موارد باعث می شود تا بتوانید مشکلات بدنی خود مثل کیفوز یا قوز پشت، لوردوز، اسکولیوز و… را از بین برده و به استاندارد کردن فرم بدن خود کمک کنید. اکثر افراد نمی دانند که این دسته از مشکلات پس از به وجود آمدن در بدن آرام آرام باعث کاهش قد می شود، در نتیجه کنترل این موارد و حل کردن این مشکلات می تواند به شما در افزایش طول عمودی ستون فقرات کمک کند.

اگر در وضعیت بدن خود مشکلات مختلفی دارید، می توانید با استفاده از متد گروتالر داینامیک، این مشکلات را نیز به بهترین شکل ممکن مدیریت و درمان کنید.

اثر بخشی متد گروتالر داینامیک

افرادی که قصد دارند تا از متد گروتالر داینامیک استفاده کنند، این سوال بسیار مهم را مطرح می کنند که میزان اثر بخشی روش گروتالر داینامیک چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این برنامه یک راه حل اثبات شده از نظر علمی است و اثر بخشی آن به نحوی است که می تواند قد شما را در شش هفته حداقل 5 سانتی افزایش دهد.

به منظور بررسی اثر بخشی این متد از نظر علمی باید گفت که اساساً، کاهش قد به دلیل فشرده شدن دیسک های غضروفی و مهره های ستون فقرات است. در اکثر مواقع انحنا و فشرده شدن ستون فقرات که باعث کاهش قد می شود، به صورت ژنتیکی به ارث می رسد یا ناشی از عادات ما است؛ به همین دلیل در روش گروتالر داینامیک تلاش می شود تا بر روی این مسئله تمرکز شود و شما بتوانید با انجام تکنیک های بیان شده، ستون فقرات خود و دیسک های غضروفی را از حالت فشرده خارج کرده و از این طریق باعث افزایش قد خود شوید.

تمامی این موارد در کنار هم باعث شده تا اثر بخشی متد افزایش قد گروتالر داینامیک به طرز چشمگیری بالا باشد و افرادی که قصد دارند تا به صورت طبیعی قد خود را رشد دهند، می توانند با خیال آسوده از بین روش های مختلف به سراغ این تکنیک آمده و از آن استفاده کنند.

چقدر ژنتیک در افزایش قد اهمیت دارد؟ جواب این سوال را در ویدیو زیر ببینید

این ویدیو توسط سایت techinsider ساخته شده که تیم دیجی آن را ترجمه کرده

برخی از مزایای داشتن قد بلند؟

 •  افراد بلند قد توجه بیشتری را به خود جلب می کنند.
 • تنها ٣ درصد از زنان با مردان کوتاه قدتر از خود ازدواج می کنند و همچنین مردان تمایل بیشتری به زنان قد بلند دارند
 • در هنگام استخدام معمولا افراد بلند قامتر ٧۵% شانس بیشتری خواهند داشت
 • صاحبان مشاغل رده بالا (مدیران و…) معمولا بلند قدتر از متوسط جامعه هستند
 • قد بلندتر باعث اعتماد بنفس بیشتر است
 • و…

اگر امروز اقدام نکنید خود را از مزایا و منافع قد بلند بودن محروم خواهید کرد و یک امتیاز بزرگ در زندگی را از دست خواهید داد.

عوارض کوتاهی قد

کوتاهی قد چه عوارضی دارد؟

 • کاهش اعتماد به نفس و دست کم گرفتن خود
 • کم بودن شانس استخدام شدن و افزایش حقوق در مقابل دیگران
 • کاهش احتمال پیدا کردن فرد مناسب برای ازدواج
 • مشکلات فیزیکی روزمره (از بازکردن در کابینت گرفته تا رانندگی کردن)
 • دست کم گرفته شدن در نگاه دیگران
 • و…

آیا وقتی از شما بپرسند برای رفع کوتاهی قد خود تلاش کردید؟ می توانید سرتان را بالا بگیرید و بگویید واقعا تلاش های زیادی انجام دادید و نشد؟! شاید علت اینکه هنوز قدتان رشد نکرده, این است هیچ تلاش جدی نکرده اید.

چرا برای افزایش قد, متد گروتالر داینامیک را انتخاب کنم؟

 • طبیعی بودن متد گروتالر داینامیک باعث می شود هیچ عوارض خطرناکی را تجربه نکنید.
 • تمرینات در خانه و زمان سریع این متد باعث می شود به راحتی بعد از اولین ماه نتیجه را ببینید و شگفت زده شوید.
 • ساده و آسان بودن این تمرین ها باعث می شود هر روز روحیه و حال درونی بهتری داشته باشید.

توجه: سایت وان قد تنها سایتی می باشد که این متد را به صورت کامل و دقیق به فارسی ترجمه نموده + هدایای ویژه ای نیز به آن اضافه کرده ایم تا کاربران ایرانی بعد از خرید این پکیج حس خیلی خوبی داشته باشند.


محتویات پکیج افزایش قد گروتالر:

 • کتاب تمرینات آموزشی افزایش قد گروتالر داینامیک
 • فیلم ویدیویی آموزشی تمرینی حرکات گروتالر داینامیک
 • کتاب های افزایش قد و رژیم غذایی مناسب برای رشد
 • پکیج هیپنوتیزم برای کمک به استراحت و خواب کامل

حجم کل فایل : ۳۴۵ مگابایت

کی می خواهید قد خود را یک بار برای همیشه افزایش دهید؟

روش افزایش قد گروتالر داینامیک فقط برای افراد خاص و ویژه ای است که به زندگی خود اهمیت میدهند.

طبیعتا شما جزء افرادی هستید که خیلی به بلندتر شدن قد خود فکر می کنید پس اگر چنین فردی هستید همین حالا متد شگفت انگیز گروتالر داینامیک را تهیه و استفاده کنید.

قیمت: 500 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 199هزار تومان

می خواهم این محصول را خریداری کنم

برای خرید این پکیج کافیست بر روی دکمه بالا کلیک کنید

آیا ۴۹۶۷ ایرانی که با محصول گروتالر توانستند قد رو را افزایش دهند اتفاقی بوده است؟

چرا شما جزء این افراد نباشید؟

تضمین کیفیت متد گروتالر داینامیک:

در صورتی که از محصول نتیجه نگرفتید تمام مبلغ شما عودت داده می شود. این ضمانت تا ۲ سال معتبر است. یعنی اگر شما امروز محصول را خرید کنید تا ۲ سال برای بازگشت وجه فرصت دارید. بنابرین بدون نگرانی هر وقت خواستید می توانید از این محصول استفاده کنید اما پیشنهاد می دهیم از همان ماه اول شروع کنید تا نتیجه خارق العاده را ببینید و انگیزه بیشتری برای امور کل زندگی خود دریافت کنید.


بعد از خرید گروتالر داینامیک و استفاده از آن, خوشحال می شویم نظر خود را در انتهای سایت برای ما کامنت کنید تا دیگران هم از نظر شما استفاده کنند.

افزایش قد سریع

مشکل متد گروتالر داینامیک:

مهم ترین مشکل این متد این است که با محدودیت ۱۰ سانت افزایش قد رو به رو هستید. متاسفانه حتی این متد که محبوب ترین و موثر ترین متد افزایش قد می باشد هم نمی تواند قد شما را بیش از ۱۰ سانت افزایش دهد پس لطفا فریب افزایش ۲۰ سانت قد را نخورید. اگر در سن رشد نیستید و صفحات رشد شما بسته شد, نمی توانید بیش از ۱۰ سانت قد خود را افزایش دهید.

شاید محصول افزایش قد گروتالر نتواند در یک روز یا یک ماه باعث ۲۰ سانت افزایش قد شما شود اما قطعا می توانید به سادگی هرماه ۲ تا ۴ سانت افزایش قد داشته باشید و این روند را تا ۱۰ سانت افزایش قد ادامه دهید.

با یک برسی ساده از افراد کوتاه قد متوجه می شوید که خیلی از آنها خجالت میکشند عکس تمام قد خود را برای دیگران بفرستند.

اما شما بعد از استفاده از گروتالر با افتخار عکس تمام قدتون رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

می خواهم این محصول را خریداری کنم

برای تهیه متد گروتالر داینامیک کافیست روی دکمه قرمز بالا کلیک کنید

آیا قیمت پکیج افزایش قد گروتالر مناسب است؟

کافیست به این تصاویر نگاه کنید. قیمت یک پاشنه معمولی برای اینکه فقط در هنگام پوشیدن کفش چند سانت بلند تر به نظر برسید یک میلیون تومان است! قیمت عمل جراحی افزایش قد بیش از ۱۰ میلیون تومان است که عوارض زیادی دارد و به قدری دردناک است که می توانید خاطرات کسانی که این عمل را انجام داده اند بخوانید, تمام آنان بعد از انجام آن به دلیل درد زیاد و طولانی مدت از انجام این عمل پشیمان شده اند. (می توانید راجع به عمل افزایش قد در نی نی سایت یا تجربیات افزایش قد نی نی سایت یا در همین صفحه مطالعه داشته باشید پس حتما قسمت نظرات را کامل بخوانید).

قیمت یک کفش عادی بالای ۴۰۰ هزار تومان است! اگر بخواهیم حتی سطحی این قیمت ها را مقایسه کنیم متوجه می شویم که مبلغ گروتالر واقعا بسیار مناسب است. اما اگر عمیق تر برسی کنیم میبینیم این متد خیلی ارزش بالایی دارد زیرا علاوه بر سادگی و آسان بودن می توانید بدون هیچ درد و عوارض جانبی و مکمل یا… شاهد رشد قد باشید.

تجربیات افزایش قد

تجربیات افزایش قد (نظر برخی کاربران):

در این قسمت برخی از نظرات درمورد پکیج افزایش قد و مشکلات کوتاه قد بودن را گذاشته ایم. پیشنهاد می کنیم حتما بخش آخر سایت وان قد را خودتان بخوانید و نظرات دیگران را درمورد بحث افزایش قد مرور کنید. در این قسمت ما نظراتی را گلچین کرده ایم که بحث افزایش قد را تحلیل کرده اند که امیدواریم این تحلیل ها برای شما مفید باشند:

نظر مبینا احمدی درمورد گروتالر داینامیک:

یادم میاد برای اولین بار کلمه معجزه افزایش قد نی نی سایت رو سرچ کرده بودم تا برم توی انجمن نی نی سایت ببینم آیا کسی تونسته با معجزه ای قدش رو افزایش بده که اونجا بود با متد گروتالر داینامیک آشنا شدم. خیلی از افراد تجربیاتشون رو گفته بودن و ۹۰ درصد تجربیات مثبت بود اما قبل اینکه کنجکاو بشم که این متد چیه و چطور کار میکنه با خودم گفتم خب اون ۱۰ درصد چرا از این متد علمی و معتبر نتونستن نتیجه بگیرن؟ برای همین از اون اشخاص پرسیدم و فهمیدم همه اونها از سایت های نامعتبر فارسی این متد رو دانلود کرده بودند. خداروشکر من فهمیدم دیگه دنبال متد گروتالر داینامیک رایگان نرم و نسخه اصلی اون رو تهیه کنم که بتونم با وجود بسته شدن صفحات رشد,قدم رو افزایش بدم. از سایت وان قد و پشتیبانانش خیلی راضیم واقعا ممنونم.

نظر احمد گوران درباره افزایش قد:

بنده خیلی به دنبال روش های افزایش قد بعد از ۱۸ سالگی و بعد از بلوغ بودم و درمورد افزایش قد در بزرگسالی خیلی سرچ انگلیسی کردم و مقالات زیادی را دیدم اما چیزی که مشکوک بود تضاد این مقالات باهم دیگر بود که در نهایت مقاله ای رو دیدم که اشاره می کرد که برای افزایش قد نیازی به آمپول افزایش قد یا تزریق هورمون و مکمل و این هزینه های اشتباه و خطرناک نیست! بلکه واقعا با ورزش های درست و اصولی امکان پذیره! به قول دکتر فلیپ میلر فروشنده های دارو دوست ندارن افراد کوتاه قد چنین فکری کنند که بتوانند سود بیشتری به دست بیارند! بنده چون انگلیسیم قوی بود و مشکلی با هزینه نداشتم,متد رو از سایت اصلی خریدم اما الان که میبینم توی سایت وان قد هم ترجمه انگلیسی و هم فارسی با قیمت معقولی درحال ارائه هست بسیار خوشحالم که دیگران هم می توانند مثل من شاهد رشد قد خودشون باشند.

نظر فردین یوسفی درباره افزایش قد سریع و یک روزه:

من تا قبل از اینکه با متد افزایش قد گروتالر داینامیک آشنا بشم روش های مختلف افزایش قد رو تست کردم و واقعا صدمه های زیادی دیدم امیدوارم این پیام من رو توی سایت قرار بدید تا به دیگران بگم به دنبال معجزه و جادو های الکی نباشند! یعنی لطفا دنبال افزایش قد یک روزه نباشید! یا فریب وعده افزایش ۲۰ سانت قد در یک هفته را نخورید! حتی عمل جراحی افزایش قد با آن همه عوارض هم قادر به چنین سرعت عملی نیست!! اگر به دنبال افزایش قد بدون بازگشت هستید که عوارضی نداشته باشد و به راحتی انجام شود پیشنهاد من این است از تمرینات متد گروتالر داینامیک استفاده کنید اگر هم مثل من روزای اول یکمی تنبلی کردید نگران نباشید من تنبلی کردم و ماه اول ۲ سانت رشد کردم اما انقدر انگیزه گرفتم بخاطر این ۲ سانت که تونستم توی ماه بعد ۷ سانت رشد کنم و واقعا راضی ام.

نظر محیا همیالی درباره دروغ و کلاهبرداری افزایش قد:

همیشه فکر میکردم روش های افزایش قد که در اینترنت هست دروغ و کلاهبرداری است و یک روز یک محتوای تصادفی دیدم که عنوان آن بهترین روش افزایش قد در دختران و زنان بود که نوشته بود از لحاظ علمی ثابت شده که افزایش قد صرفا به ژن و ژنتیک ربط ندارد و عوامل مختلفی بر روی آن تاثیر میگذارد برای همین درباره بلند قد شدن بیشتر پرس و جو کردم که آیا افزایش قد بعد از سن رشد دروغ است؟ آیا افزایش قد حقیقت دارد؟ سوالات زیادی را چه در گوگل چه در اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی جست و جو کردم و در نهایت فهمیدم که واقعا امکان پذیر است فقط باید مراقب افراد سودجو بود و با تحقیق زیاد فهمیدم تنها نسخه اصلی متد گروتالر داینامیک در سایت وان قد موجود است.

می خواهم این محصول را خریداری کنم

برای تهیه متد گروتالر داینامیک کافیست روی دکمه قرمز بالا کلیک کنید


سوالات متداول:

در این قسمت از سایت وان قد به سوالات متداول شما راجع به بحث رشد قد و افزایش قد که مربوط به پکیج گروتالر داینامیک می باشد پاسخ داده ایم. اگر جواب سوال شما در این لیست نبود کافیست در قسمت نظرات همین صفحه از ما بپرسید.

سوال: من واقعا شک دارم بتونم یک ماه انجامش بدم بنظرتون میتونم؟

جواب: فقط کافیه اون روزی رو تصور کنی که یک رفیقتو که چند ماهه ندیدی رو میری حضوری میبینی چه حس خوبی داره وقتی رفیقت با خوشحالی و تعجب بگه چقدر تغییر کردی و بلند شدی؟! کافیه به همین موضوع کمی فکر کنید میبینید که واقع ارزشش رو داره یکی دو ماه برای پیشرفت خودتون زمان بزارید چون هم روی درون شما تاثیر میگذارد هم روی بیرون (جسم) شما.

سوال: با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با متد گروتالر داینامیک رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟

جواب: بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد افزایش قد هم متوقف می شود، ولی روش گروتالر داینامیک هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای و تاثیر بر روی غضروف های میان استخوان های تمام نقاط بدن باعث افزایش قد می شود.

سوال: این متد برای چه سنی مناسب است؟

جواب: این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠ تا ۴۵ سال هستند موثر است ، البته ما تا ۴۵ سال را تضمین می کنیم بالای این سن بستگی به فرد دارد و باز هم می تواند قد خود را افزایش دهد.

سوال: آیا این روش دائمی هست یا بعد مدتی به حالت اولیه برمیگردیم؟

جواب: بله دائمی می باشد.

سوال:‌ آیا ویدیو ها و پی دی اف های موجود در پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک در هر موبایلی یا رایانه شخصی اجرا میشود؟

جواب: بله، در تمام گوشی ها و تبلت های هوشمند اندروید و آی او اس و کامپیوتر شخصی قابل اجرا است.

می خواهم این محصول را خریداری کنم

برای تهیه متد گروتالر داینامیک کافیست روی دکمه قرمز بالا کلیک کنید

بعد از خرید پشتیبانان ما با حوصله به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد💚

‫46 دیدگاه ها

 1. امیرعباس گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده 17 سالمه قدم ۱۸۱ می‌باشد و دلم میخواد قدم رو به ۱۹۰ برسونم و واقعا برام آزار کننده است و چند روز پیش هم از یه پیچی در اینستاگرام پکیجی رو خریداری کردم و گفتند که من با این پکیج میتونم ۱۰ سانت رشد کنم اما ……دریغ از یک سانت
  خواستم بدونم آیا واقعاً با استفاده از پکیج شما میتونم قدم رو به ۱۹۰ برسونم؟

  1. با سلام و احترام، میانگین قد مردان در ایران حدودا 177 می باشد بنابرین قد شما حتی از میانگین بالاتر است و هیچگونه مشکلی ندارد، اما اگر واقعا علاقه به افزایش قد دارید، بله می توانید ولی به این دلیل که در حال حاضر قد شما حتی از متوسط بالاتر است، فرایند افزایش قد برای شما یکمی طولانی تر خواهد بود. برای مثال ممکن است 10 سانت قد برای شما حتی تا 7 ماه به زمان نیاز داشته باشد.

 2. سلام این پکیج راهنمایی هم داره؟

  1. با سلام و احترام، بله در این پکیج به صورت کاملا راهنمایی فارسی قرار داده ایم.

 3. حسین غفاری گفت:

  سلام نمیدونم دیگران باور میکنن یا نه ولی من با تمرینات گروتالر تونستم توی ۵ ماه در حدود ۷ سانتی متر رشد کنم و برام عجیبه چرا این رو همه جا یاد نمیدن و انقدر دیگران ازش بی خبرن، این متد علمیه و دکتر فلیپ میلر ابداعش کرده…
  دوستانی که انجام میدن لطفا نا امید نشن، ممکنه دو ماه اول یک سانت رشد کنید و ماه سوم ۳ سانت رشد کنید، لطفا به این پکیج باور داشته باشید چون واقعا شگفت انگیزه. واقعا بابت ترجمه این پکیج ازتون بی نهایت ممنونم.

  1. با سلام و احترام، خیلی خوشحالیم که حس خوبتان را با تیم وان قد به اشتراک گذاشتید، باعث افتخار ماست. موفق باشید.

 4. سلام.متاسفانه وسط خریدد اینترنتم قطع شد و از صفحه دراومدم.الآن چطوری دانلودش کنم؟ لطفا کمکم کنید

  1. با سلام و احترام، بله حتما؛ ایمیلتون رو چک کردیم، خریدتون تایید شده، مجددا برای شما ایمیل لینک دانلود ارسال شد. موفق باشید.

 5. سلام…. چقدر طول می کشه تا نتیجه ش معلوم شه؟

  1. با سلام و احترام، مسئله مهم اول این است که آیا قد الان شما از میانگین پایین تر است یا خیر؟ همانطور که در این صفحه توضیح دادیم می توانید با این 5 تا 15 سانتی متر افزایش قد داشته باشید. طبیعتا اگر قد شما 185 است، حدودا 5 سانت می توانید رشد داشته باشید اما اگر مثلا 175 هستید می توانید حتی 15 سانت رشد قد را داشته باشید که سرعت آن بستگی به میزان سن و جنسیت و انجام درست و پیوسته تمرینات و… دارد. پیشنهاد می کنیم یک ماه به طور پیوسته و با انگیزه بالا تمرینات را کامل انجام دهید تا وقتی نتیجه را دیدید آنقدر خوشحال و شگفت زده شوید که بی دریغ چند ماه بعد را نیز ورزش و تمرین کنید.

 6. با عرض سلام و احترام خیلیییی زیاد خدمت تیم فوق العاده وان قد
  ازتون بابت ترجمه گروتالر به صورت فارسی واقعا ممنونم، برنامه غذایی که توی اون گذاشته بودید هم شگفت انگیز بود. درون پکیج گفته بودید لطفا بعد از انجام نظرتون رو بفرستید و ببخشید من یادم رفته بود تا اینکه بعد چند هفته یادم اومد.
  من خودم ۲۴ سالمه و قدم ۱۶۳ بود که واقعا دوست داشتم بلند تر بشم برای همین روش های زیادیو امتحان کردم اما خب نتیجه خاصی هم نگرفتم، برای آمپول افزایش قد به متخصص تغذیه هم مراجعه کردم اما گفتن دیگه برای من کاربرد نداره و برای همین توی اینترنت زیاد گشتم تا اینکه سایت شمارو دیدم و فهمیدم واقعا این متد علمیه و هزاران نفر از اون نتیجه گرفتند. برای همین از سایتتون اونو خریداری کردم و خیلی بهم بهش ایمان داشتم و هر روز تمریناتشو انجام میدادم که واقعا حس خیلی خوبی هم بهم میداد. من توی ماه اول تقریبا ۲ سانت رشد کردم و توی ماه دوم تا چهارم به طور میانگین یک سانت، یعنی توی ۵ ماه تونستم ۶ سانت رشد کنم و واقعا خیلی عالیه. امیدوارم همه کسایی که دوست دارن بلند قد بشن به هدفشون برسن.

  1. با سلام و احترام، خیلی خوشحالیم که حس عالی خودتان را با تیم وان قد به اشتراک گذاشتید، پیام های شما باعث قوت قلب و انگیزه بیشتر تیم ما خواهد شد و باعث افتخارمان است که از محصول راضی بودید. موفق باشید.

 7. سلام ببخشید من به جای ایمیل. میل فا دارم اگر خرید کنم به اونجا ارسال میشه؟ممنون

  1. با سلام و احترام، بله مشکلی ندارد می توانید وارد کنید. توجه داشته باشید که بعد از خرید به صورت اتوماتیک لینک دانلود برای شما به نمایش گذاشته می شود و نیازی نیست که از صفحه خارج شوید.

 8. سلام.هنوزم میشه خرید؟

  1. با سلام و احترام، بله تا زمانی که این صفحه و دکمه خرید قابل مشاهده است به معنای این است که امکان خرید وجود دارد.

 9. امیرمحمد رسولی گفت:

  سلام من ۲۵ سالمه اصلا فکر نمیکردم تو سه ماه بتونم با محصول شما رشد کنم الان بعد این سه ماه ۸ و نیم سانت تقریبا بالا اومدم تشکر میکنم ازتون میخواستم از پشتیبان تلگرام هم تشکر کنم تو این سه ماه خیلی کمکم کرد هر چی سوال داشتم پاسخ دادند و راهنمای عالی بودند دستتون درد نکنه.

  1. با سلام و احترام، خیلی خوشحالیم که راضی بودید، رضایت شما باعث افتخار ماست. موفق باشید.

 10. سلام ببخشید پکیجتون توی سه ماه امکان رشد ۱۰سانت متری و در سن ۱۷سالگی رو میده؟کلا احتمال اینکه ۱۰-۱۲سانت نتیجه بگیریم از پکیجتون چند درصده؟

  1. با سلام و احترام، بله می توانید 10 تا 12 سانت با این پکیج رشد داشته باشید اما نمی شود تضمین داد که حتما 3 ماه زمان خواهد برد، ممکن است در 3 ماه اول 8 سانت رشد کنید و در 3 ماه بعد 4 سانت رشد کنید. درکل نگران این موضوع نباشید همینکه یک تا دو ماه ورزش کنید و نتیجه را ببینید، انقدر حالتان خوب می شود و انگیزه میگیرید که به راحتی تا چندین ماه می توانید ورزش ها را انجام دهید.

 11. سلام خیلی خیلی عالی بود من تا الان دوماه هست تقریبا دارم منظم انجام میدم ۶ سانت قدم بلند تر شد با این که صفحه رشدم بسته شده

  1. با سلام و احترام، خیلی خوشحالیم که راضی بودید و نتیجه گرفتید، باعث افتخار ماست.

 12. با سلام و احترام، بله پیشنهاد می کنیم استفاده کنید زیرا میانگین قد مردان 177 می باشد و می توانید با این نسخه اصلی گروتالر داینامیک سایت وان قد، قد خود را به راحتی از میانگین بالاتر ببرید. موفق باشید.

 13. سلام من خریداری کردم لینک رو‌هم‌گرفتم ولی نمیتونم چیزی دانلود کنم !!؟؟

  1. با سلام و احترام، لطفا برای دانلود پکیج افزایش قد حتما فــیتـلرشکن (V*P*N) خود را خاموش کنید. اگر مشکل برطرف نشد از مرورگر یا دانلود منیجر دیگر برای دانلود استفاده کنید.

 14. سلام
  ببخشید بعد از مدتی قدمون کوتاه نمیشه

  1. سلام، خیر. اما بهتر است که تغذیه سالمی داشته باشید و از کار هایی که باعث کوتاهی قد شما می شود پرهیز کنید. فرقی نمیکند با این پکیج به افزایش قد رسیده باشید یا به صورت طبیعی قد شما رشد کرده باشد، در هر صورت انجام یک سری کار ها می تواند باعث کوتاهی قد شما شود که نباید آنها را انجام دهید، مانند وزنه برداری. اما به صورت کلی، درحالت عادی مشکلی ایجاد نمی شود و قد بلند شما بعد از این پکیج کوتاه نخواهد شد.

 15. سلام ایمیلم رو یادم نیست چجوری سفارش بدم؟

  1. سلام وقت بخیر، مشکلی نداره میتونید ایمیل تستی وارد کنید مثل: Test@gmail.com فقط مراقب باشید بعد از خرید از صفحه خارج نشید و بر روی لینک دانلودی که براتون به نمایش گذاشته می شود کلیک کنید.

 16. سینا احمدی گفت:

  بعد اینکه قدمون افزایش یافت کارهای روزمره مثل کارگری وه بدن سازی قدمو کم نمیکنه

 17. سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم که این پکیج گودی کمرو درست میکه در طول تمرین؟

 18. سلام ،ایا رفع پای پرانتزی هم شامل پکیجتون میشه؟

 19. با سلام
  فکر میکنید منی که از صبح تا بعدازظهر سرکارم بتونم تمرینات رو انجام بدم؟

  1. سلام وقت بخیر، بله قطعا هرکسی که برای موضوعی ارزش قائل باشد می تواند روزانه دقایقی یا ساعاتی از تایم خود را فشرده تر کند تا آن کار را انجام دهد، برای مثال اگر عادت دارید شب ها یک ساعت موزیک گوش دهید یا فیلم ببینید، میتوانید اینکار را همزمان با انجام ورزش انجام دهید و اینگونه تایم خالی ایجاد می کنید.

   1. ممنون به طور کلی توی روز چند ساعت رو برای انجام تمرینات باید اختصاص داد؟

 20. 😍😍😍 توی همین ماه اول 2 سانت رشد داشتممم خیلیی ذوقق دارم و دارم ادامه میدممم

 21. سلام میگم ایمیل همان اکانت جیمیل است

 22. سلام من این بسته رو تهیه کردم ولی بار نمیشه

  1. سلام وقت بخیر، فایل بسته حالت زیپ (فشرده) داره و باید از فشرده سازی خارج بشه. کافیه نرم افزار وینرار رو از اینترنت دانلود کنید.

  2. میشه لینک رو دوباره بفرستین

 23. سلام..من پکیچ رو خریداری کردم و لینک رو هم گرفتم ولی لینک تو هیچ مرورگری باز نمیشه..فیلتر شکنمم خاموشه
  چه کنم

  1. سلام وقت بخیر. لینک مجددا بررسی شد، مشکلی نداره. اگر فی*لتر شکنتون روشنه، خاموشش کنید یا با فای فای دیگه امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا