تجربیات افزایش قد

هيچ نظريه علمي بر اين مبنا نيست كه چون از سن رشد و 30 سالگي گذشتيد باید رویای قد بلند شدن را ناديده بگيريد و هنوز هم این امکان وجود دارد که بدون محدوديت سني رشد قد داشته باشيد.

نیازی به گفتن نیست که برای تبدیل شدن به یک فرد قد بلند لازم نیست زیر 18 یا 20 سال سن داشته باشید. خوردن انواع خاصی از غذا گرفته تا شرکت در انواع خاصی از تمرینات، افزایش قد شما را تضمين مي كند البته شايد اين نظريه در ابتدا براي شما دور از ذهن به نظر برسد.

اگر تا به حال به اهميت افزايش قد پي برديد و براي پيدا كردن راه حل و روش هاي موثر آن از بين صفحات گوگل سايت وان قد را كليك كرديد و اكنون اين مقاله را مطالعه مي كنيد حتما برايتان جالب است که تجربيات افزايش قد افراد ديگر براي تصميم گيري بهتر را بدانيد. ما در سايت وان قد تلاش كرديم برخی از تجربيات افزايش قد افراد مختلف بعد از سن 30 سالگی را با شما درميان بگذاريم و این نويد را بدهیم كه اگر از امروز شروع كنيد مطمئنا مي توانيد قد خود را افزايش دهيد.

آيا افزايش قد بعد از 30 سالگي صحت دارد؟

تجربه افزایش قد

اگرچه قد افراد را ژنتیک تعیین می کند اما عوامل دیگری مانند رژیم غذایی نیز بر آن تاثیر مي گذارد. وقتی صحبت از غذاهایی می شود که قد را افزایش می دهند اولین چيزي كه به ذهن تان مي رسد احتمالا شیر و سایر محصولات لبنی است اما به غير از آن‌ها تمام مواد مغذی مانند کلسیم، پروتئین و ویتامین های A ،B ،D ،E، ویتامین B2 یا ریبوفلاوین برای افزایش قد ضروري هستند. طیف گسترده ای از مواد معدنی به گشاد شدن استخوان های بدن و همچنین افزایش تراکم استخوان کمک می کند که منجر به افزايش قد مي شود.

همچنین برخی از تمرینات برای افزایش قد که مفید هستند:

  • آویزان شدن
  • شنا کردن
  • دوچرخه سواری
  • ورزش های کششی
  • پریدن
  • کشش کبری
  • حالت مثلثی
  • و …

تجربيات افزايش قد افراد مختلف

تجربه بلندتر شدن

تجربه زهرا از افزايش قد

من با ورزش های منظم براي افزايش قد، حداقل پنج بار در هفته و رژیم غذایی مغذی از قبيل کلسیم، روی، آهن، مس و منیزیم توانستم سطح هورمون های رشد را در بدن خود افزایش دهم. برخی از تمرینات وزنه برداری، دوی سرعت با شدت و بارفيكس توانستم با تقويت عضلات شکم و پشت خود روي قدم تاثير بگذارم.

تجربه سونیا از تهران

من به تازگی به 18 سالگی رسيدم و متوجه شدم از قد خودم ناراضي هستم و بايد 2 تا 6 سانت ديگر افزايش قد پيدا مي كردم. با يك پزشك خوب مشورت كردم که ايشان به من پيشنهاد جراحي داد اما من تصميم گرفتم به طور طبيعي قدم را افزايش دهم و به همين دليل ورزش هايي نظير پرش را انتخاب كردم. ورزش پرش از طریق پمپاژ قلب و خم شدن مداوم زانو در حین پرش عضلات ناحیه ساق پا را در جهت عمودی منبسط مي كند و باعث افزایش چند اينچي( هر اینچ 2.5 سانتیمتر است) قد مي شود و با انجام منظم اين ورزش به طور روزانه، به طرز باور نكردني قدم دو سانت افزايش پيدا كرد.

تجربه كاوه از افزايش قد

تجربه من از افزايش قد شايد براتون جالب باشد من زمانی که دانشگاه مي رفتم فردی درونگرا بودم و از قدم خجالت می کشیدم تا اينكه با نوشیدن آب، کاهش وزن و حرکات کششی نیم سانت تا یک چهارم رشد کردم. دلیل اینکه نیم اینچ رشد کردم تغییر سبک زندگی بود. دیسک های ستون فقرات شما برای هیدراته ماندن و سالم ماندن به آب نیاز دارند و قد بسته به وزن و هیدراتاسیون بدن به اندازه یک اینچ در طول روز افزايش پيدا مي كند. اكنون من به لطف انجام اين قانون طلايي از 179 به 181 سانتیمتر قد رسیده ام.

تجربه اسحاق از افزايش قد

من كلا فرد قد بلندي هستم به طوري كه در تيم بسكتبال پذيرفته شدم اما هر روز احساس مي كردم که قدم از قبل بلندتر مي شود اول فكر كردم به دليل مشكل پزشكي يا سلامتي مانند آکرومگالی(به زبان ساده آکرومگالی اختلالی است که در آن غده هیپوفیز واقع در مغز به تولید مقدار زیادی هورمون رشد ادامه می دهد و قد فرد را بع طور قابل توجهي افزايش مي دهد) است اما با مراجعه به پزشك متوجه شدم كه رژیم غذایی سالم عامل افزایش قد شگفت آورم بوده است.

پزشكم گفت بدون توجه به سن و ژنتيك می توانم قد خود را افزایش دهم. مصرف منظم غذاهای مناسب به‌ویژه آن‌ هایی که حاوی مواد مغذی حیاتی برای تشویق استخوان‌ ها به رشد طولانی‌ تر و قوی‌ تر هستند به افزايش قدم كمك كردند.

تجربه سميه از افزايش قد

من قد كوتاهي داشتم و هميشه از اين موضوع خجالت مي كشيدم ولي دیگه تصميم گرفتم با تحريك غده هیپوفیز خود به منظور توليد هورمون رشد بيشتر، به اين كابوس پايان بدم. حتما مي دانيد متأسفانه پس از بلوغ فعالیت غده هیپوفیز به طور قابل توجهی کاهش می یابد بنابراین بدن با كمبود هورمون های رشد ديگر نمي تواند قد را افزايش دهد.

احتمالا فكر مي كنيد من با قرص و مكمل هاي افزايش قد اينكار را كردم اما در عوض من تکنیک باستاني مدیتیشن را انتخاب كردم و با وجود اینکه فرايندي بسيار وقت گير بود اما با انجام روزانه 5 الي 10 دقيقه تونستم پس از چند ماه ۱ اینچ (هر اینچ 2.5 سانتیمتر) افزايش قد داشته باشم.

تجربه احمد از افزايش قد

يادمه براي اولين بار كه تصميم گرفتم قدم را بلندتر كنم روي آوردن به انواع خاصی از غذا، انجام انواع خاصی از تمرینات و مصرف مکمل های خاص نبود بلكه چون به قانون جذب اعتقاد داشتم از اين قانون براي قدم استفاده كرد.

به طور خلاصه بخوام بگم قانون جذب در مورد توانایی جذب هر چیزی است که روی آن تمرکز می کنیم و با بالا بردن قدرت ذهني خود تقريبا به هر غيرممكني دست پيدا مي كنيم. من از قانون جذب به همراه تغذیه سالم و ورزش منظم برای افزایش قد خودم در 30 سالگی استفاده كردم و هر روز خودم را متقاعد مي كردم كه از اعضاي خانواده و دوستانم بلند قدتر هستم و پس از چند ماه به طرز شگفت انگيزي قدم دو سانت افزايش پيدا كرده بود.

تجربه راضيه از افزايش قد

من هميشه دوست داشتم قد بلندي داشته باشم و هميشه فكر مي كردم قد انسان ها بعد از  18 یا 20 سالگی رشد نمی‌کند. به پيشنهاد يكي از دوستام پس از چند ماه دویدن، يك سانت به قدم اضافه شد.

من هر روز 50 تا 55 دقیقه ظهر ها مسافتی معادل 5 كيلومتر مي دويدم پس از 6 ماه شاهد افزايش قدم در سن 42 سالگي بودم. با انتخاب ظهر ها براي دويدنم تونستم ویتامین D لازم براي جذب مناسب کلسیم که یک ماده معدنی ضروری برای رشد استخوان است را جذب كنم. به هر حال ورزش براي من در آن دوران منجر به افزايش قد من در بزرگسالي شد و الان خيلي راضيم.

تجربه وحيد از افزايش قد

هیچ چيزي مثل افزايش قد در زندگي من را خوشحال نكرد. من قصدی برای افزایش قد نداشتم ولي حادثه اي كه براي كمرم اتفاق افتاد باعث شد که به طور ناخواسته قدم در سن 40 سالگي افزايش پيدا كند و حالا اعتماد به نفس بیشتری دارم.

چیزی که باعث رشد قدم شد تمرين كششي بود كه دكتر براي شل شدن كمرم داد بعدا متوجه شدم اين تمرين با کاهش فشار بر ستون فقرات قدم را نيز افزايش داد.

تجربه نگار از افزايش قد

من براي افزايش قد خود علاوه بر تمرینات کششی و عمل به توصيه هاي وضعیت بدنی خوب در حالت ایستاده و نشسته تا حدودي قدم را از طريق حفظ وضعیت بدنی افزايش دادم. طبق نظريه پزشكم ایستادن با وضعیت نامناسب خطرناک تر از نشستن با وضعیت صحیح است و پس از چندین جلسه تمرين همه اطرافیانم متوجه افزايش قد چند سانتي من شدند. به غیر از افزايش قد با انجام حرکات کششی و حالت بدنی خوب هنگام ایستادن و نشستن تونستم لاغر تر هم بشم.

تجربه نرگس از افزايش قد

آن‌چه را که در اینترنت درباره افزايش قد خوانده اید یا شنیده اید که در 18 یا 20 سالگی دیگر افزایش قد نخواهید داشت فراموش کنید. بر اساس شواهد افزايش قد، حتی اگر بالای 30 سال سن داشته باشید هنوز هم این امکان وجود دارد که چند سانتي قد بكشيد. طبق تجربه من، داشتن قد بلند بدون توجه به سن امکان پذیر است و من دست از رویاپردازی برداشتم و شروع به تمرين هاي افزايش قد كردم و الان خيلي خوشحالم كه فرد قد بلندي هستم.

نتیجه مطلب تجربیات افزایش قد

افزایش قد

متأسفانه هیچ داروی طبیعی یا قرص جادویی براي افزايش قد وجود ندارد. قد با القای سبک زندگی خوب و تغذیه مناسب از سنین پایین فرد را به اندازه مطلوب مي رساند. کودکان باید حداقل 90 دقیقه را به فعالیت های بدنی گسترده مانند بازی در فضای باز یا شرکت در فعالیت های ورزشی و انجام یوگا و حرکات کششی اختصاص دهند.

در این مقاله وان قد با گردآوري نظرات کاربران و تجربه های آن ها از رشد قد سعي كرد نگاه و ديد شما را نسبت به اين موضوع تغيير دهد و اين اميد را به شما بدهد كه مي توانيد بعد از سن رشد نيز قد خود را افزايش دهيد. همچنین مطلب روش باز شدن صفحه رشد را هم می توانید مطالعه کنید زیرا نکات مهمی در آن‌جا گفته ایم.

نظرات کاربرانی که از تجربیات افزایش قد خود صحبت کرده‌اند را مطالعه کردید. تمامی این افراد با استفاده از روش طبیعی افزایش قد توانسته‌اند به قد دلخواه خود برسند. بهترین روش افزایش قد طبیعی که امروزه برای افزایش قد در بزرگسالی استفاده می شود، پکیج گروتالر داینامیک نام دارد. این پکیج توسط دکتر فیلیپ میلر ساخته شده است و به افراد خارج از سن رشد کمک می کند که افزایش قد تضمینی را تجربه کنند. شما با یک کلیک ساده روی بنر زیر می توانید به این پکیج دسترسی پیدا کنید.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
powerfulintentionsstatic1.squarespaceglowpink

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link