افزایش قد با قانون جذب

قانون جذب علم نويني است كه افراد زيادي را به خود علاقه مند كرده و هم اكنون افراد بسياري از آن در موفقیت و ثروت گرفته تا عشق و خوشبختی استفاده می کنند و با استفاده از اين قانون قد را نيز مي توان افزايش داد.

درك و قبول افزایش قد با قانون جذب توسط اکثر مردم جامعه بسيار دشوار می باشد زيرا قد جنبه فيزيكي بدن است و قانون جذب به ذهن بستگي دارد. تأثیرات قانون جذب بر رشد قد هنوز نامشخص است زيرا فرايند افزایش قد تدریجی است و یک شبه اتفاق نمي افتد و براي فهميدن درستي يا نادرستي افزايش قد با قانون جذب و تغيير ظاهر فيزيكي خود اين مقاله از سايت وان قد را حتما تا انتها مطالعه كنيد.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب رشد

طبق گفته ها قانون جذب سلامتی، عشق، ثروت، موفقیت و حتی اساسی ترین چیز ها را در زندگی به ارمغان می آورد.

اگر فردی فکر کند خوشحال و راضی است قطعا در زندگي شاد مي ماند و اگر فردی رویکردی بدبینانه در زندگی خود داشته باشد در تمام طول روز منفی باشد غمگین مي ماند. در واقع مردم شروع به تجسم اهدافی می کنند که انگار بخشی واقعی از زندگی آن‌ها است و این انرژی ناب دوباره جذب می شود و به واقعیت تبدیل می شود.

از حقیقت تا افسانه قانون جذب

طرفداران قانون جذب معتقدند این قانون می تواند قد را از طريق تمرکز بر احساساتی که در طول تمرینات قد اتفاق مي افتد افزايش دهد مثلا احساس خاصی که هنگام تجسم خود به عنوان فرد قد بلند داريد شما را به قانون جذب متصل مي كند.

اين نكته را در نظر داشته باشيد كه قانون جذب فقط برای کسانی که ذهنیت مثبت دارند اتفاق مي افتد اگر دائما ناراضی یا افسرده باشید امواج بی پایانی از انرژی منفی از طريق كائنات برای شما ارسال خواهد شد و اين قانون براي افزايش قد نيز موثر است و بايد روی احساس قد بلند بودن تمرکز کنید. پذيرفتن و تجسم اين احساس شما را با انرژی جهان هماهنگ مي كند و اساسا قانون جذب به افکار خوش بینانه و بدبینانه اي مربوط می شود که بر این اساس بر زندگی فرد تأثیر می گذارد.

برخي قوانين طلايي قانون جذب

 • آن‌چه را که فکر می کنید در زندگي به دست مي آوريد.
 • اگر فردی با ذهنیت مثبت به چیزی فکر کند، در زندگی تاثيرات مثبت زيادي را جذب خواهد كرد.
 • افكار مثبت زندگي را متحول خواهند كرد و اگر فردی منفي بافي كند قطعا زندگي اش به بيراهه كشيده مي شود.
 • انرژی مثبت اعمال مثبت و انرژی منفی اعمال منفی را جذب می کند.

چگونه از قانون جذب برای افزایش قد استفاده کنیم؟

رشد قد با قانون جذب

ايجاد یک باور قوي

اولین قدم برای رسیدن به هر چیزی در زندگی باور قوي است. باور هسته اصلی تمام تلاش ها و دستاورد های بزرگ بشر است و هر آن‌چه که نسل بشر تاکنون انجام داده نتیجه مستقیم باور افراد بوده است. هر فرد موفقی که به موفقیت قابل توجهی دست یافته است دلیلش باور بسيار قوي آن برای مقاومت در برابر هر مانعی بوده است و بنابراين طبق قانون جذب برای موفقیت در زندگی باید روی باور های خود تمركز کنید.

راه هاي ايجاد باور قوي:

 1. در سکوت فكر كنيد چه باور هایی در مورد خود زندگی و موفقیت تان دارید.
 2. توجه داشته باشید که کدام باور ها به شما کمک می کند تا موفق شويد و كدام باور ها سد مانع هستند.
 3. از طریق نوعی آموزش ذهنی باور های غیر مفید را حذف کنید.
 4. از طريق مدیتیشن ذهن خود را تمرين دهيد.
 5. براي ايجاد باور قوي در خود 4 هفته یا بیشتر الگو های ذهنی خود را تغییر داده و اعتماد به نفس تان را افزايش دهيد.

تجسم سازي افزايش قد

بعد از ايجاد يك باور قوي بايد از تجسم برای افزایش قد استفاده کنید براي اين منظور ابتدا در ذهن خود قدي كه دوست داريد را مجسم کنید. تجسم ابزاری قوی است که به افراد کمک می کند احساسات و عواطف دروني خود را تجسم كنند.

برای تجسم قد مورد نظر خود مراحل زير را دنبال كنيد: 

 1. ابتدا تصمیم بگیرید قد مورد نظرتان چقدر باشد مثلاً دوست داريد قدتان 172 سانتی متر باشد.
 2. مکانی آرام و ساكت كه کسی مزاحم نشود را انتخاب كنيد.
 3. با تمرکز بر دم و بازدم خود افکار مثبت و منفي ذهنتان را مرور كنيد.
 4. در اين مرحله که ذهن آماده است باید صحنه ای را تجسم کنید که نشان دهد آرزوی شما برآورده شده است به عنوان مثال صحنه ای را تجسم كنيد كه در آن قد شما دقیقاً 172 سانتی متر است و یا صحنه ای را مجسم كنيد که دوستانتان در حال تعريف كردن از شما هستند و مي پرسند چطوري انقدر قد بلند شدي؟ در هر صورت بهترين صحنه ممكن را تجسم كنيد.
 5. اکنون عواطف و احساسات خود را به تجسم تان اضافه كنيد مثلا وقتی متوجه شديد که اکنون قدتان 172 سانتی متر است چه احساسی داريد؟  اگر احساس خوشحالی و اعتماد به نفس بیشتری مي كنيد از آن لذت ببريد طوري كه از هیجان نفس تان بند بیاید.

حداقل چند هفته روزانه یک بار اين تجسم را تكرار كنيد و پس از چند هفته تمرین مداوم روزانه ذهن شما آموزش می بیند که تجسم را به عنوان واقعیت زندگي شما بپذیرد و شما به طور طبیعی احساس می کنید که قدتان بلندتر شده است این دقيقا همان قانون جذب است. البته از لحاظ فيزيكي نيز تغيير را احساس خواهيد كرد به شرط اينكه تمرينات بدني افزايش قد را همراه با تجسم انجام دهيد.

فكر كردن

وقتي فكر كنيد توانستيد به خواسته تان برسيد و آرزوي شما برآورده شده است ذهن خود را به این باور مي رسانید که به آن‌چه می خواستید رسیده اید. هنگامی که ذهن شما خواسته تان را به عنوان واقعیت پذیرفت شما را به آن خواسته و آرزو مي رساند.

دو مثال مي زنم كه بيشتر متوجه اين موضوع شويد:

 • هنگام خرید شلوار جین جدید به دنبال شلوار هایی باشید که برای افراد قد بلند استفاده می شود.
 • یا وقتی با دوستانتان در مورد قد صحبت می کنید همیشه طوری صحبت کنید که انگار به اندازه دلخواه قدتان رسيده ايد.

پس امروز تا آن‌جا که می توانید به خواسته هاي خود فکر کنید.

استفاده از جملات تاکیدی برای قد

قانون جذب و افزایش قد

استفاده از جملات تاکیدی براي افزايش قد بسیار آسان و در عین حال بسیار مؤثر است. مثلا براي افزايش قد خود چند جمله تاکیدی برای استفاده شخصی خود بسازید.

جملات تاکیدی مانند “من قد بلند و زیبا مانند یک سوپر مدل دارم” یا “همه من را به خاطر قد شگفت انگیزم تحسین می کنند.

جملات تاکیدی برای موثر واقع شدن باید روحيه شما را برانگیزند و شما را خوشحال و هیجان زده كنند. روزانه جملات تاکیدی را به مدت حداقل 5 دقیقه با خود تكرار كنيد.

نوشتن در ساعات مناسب روز

در زماني از شب یا صبح که تازه از خواب بیدار مي شويد و هنوز نیمه هوشیار (در این زمان ضمیر ناخودآگاه بیشتر پذیراي تفكرات شما است و هرچیزی را جذب می‌کند) پس همين امروز شروع به نوشتن جملات مثبت در مورد افزايش قد خود كنيد و هيچ چيز بهتر از ضمیر ناخودآگاه نمي تواند انرژي ذهني و عاطفي شما را براي افزايش قدتان بسازد.

نكات قانون جذب براي افزايش قد

 • رشد قد از طریق قانون جذب یک فرآیند نسبتا طولانی است بنابراين در طول فرايند قانون جذب هر گونه احساسات منفی را رها کنید.
 • حداقل دو ماه بعد از شروع قانون جذب براي افزايش قد خود اندازه گیری قد را به تعویق بیندازید زیرا قانون جذب فرآیند بسیار تدریجی است و نياز به زمان طولاني برای اثر بخشي نتايج دارد.
 • تغییرات فیزیکی در بدن نیاز به مقادیر زیادی انرژی نیاز دارد بنابراین سالم‌تر غذا بخورید و ورزش کنید.
 • بعد از سه ماه پیشرفت خود را اندازه گیری کنید به شرطی که تمرینات را انجام و از دستورالعمل های گفته شده پیروی کرده باشید در اين صورت بايد حداقل چند سانتی متر رشد قد داشته باشید.
 • رشد قد برای هر فردی متفاوت است بنابراین اگر هنوز هیچ پیشرفتی نكرديد یک یا دو ماه دیگر به اين تمرينات ادامه دهید.
 • باید به اندازه کافی براي رسيدن به هدف افزايش قد خود مصمم باشيد.
 • احساسات شما براي افزايش قد بايد به اندازه کافی قوی و با اراده باشد تا کائنات با همان انرژی نتایج را به شما بدهد.
 • توچه كنيد حتما در كنار تمرينات ورزشي افزايش دهنده قد و رژيم غذايي خوب، قانون جذب را نيز امتحان كنيد.

قانون جذب چقدر در رشد قدی شما تاثیرگذار است؟

افزایش قد یک تغییر جدی در بدن انسان است و در راستای محقق کردن یک تغییر در بدن، شما نیاز به هماهنگی میان ذهن و بدن دارید. اگر ذهن شما روی یک هدف متمرکز باشد و شرایط بدنی برای به نتیجه رسیدن آن هدف مهیا باشد، مطمئن باشید که شما به خواسته خود خواهید رسید. در موضوع افزایش قد نیز همین فرمول باید استفاده شود. شما باید از لحاظ ذهنی باور داشته باشید که می توانید افزایش قد را تجربه کنید و اراده کافی برای انجام دادن هر آنچه که نیاز است را داشته باشید. این تمرکز ذهن باید همراه با مهیا کردن شرایط فیزیکی شکل بگیرد. شرایط فیزیکی مورد نیاز برای افزایش قد، شامل تهیه کردن مواد مغذی مورد نیاز و انجام حرکات کششی در جهت افزایش قد می‌ شود. با هماهنگی میان ذهن و بدن می توانید به سادگی در بزرگسالی افزایش قد را تجربه کنید و یک استایل جدید و جذاب داشته باشید.

استفاده از قانون جذب همراه با یک روش افزایش قد

متوجه شدید که هماهنگی میان ذهن و بدن باعث چه تغییراتی در بدن شما می شود، پس باید به دنبال یک روش باشیم که بتواند شرایط فیزیکی که شامل تغذیه، ورزش و… است را مهیا کند و راهنمای شما در این مسیر باشد. شما با قانون جذب می توانید ذهنیت خود را در جهت افزایش قد متمرکز کنید، اما برای مهیا کردن شرایط بدنی و کشش استخوان ها نیاز به یک روش افزایش قد طبیعی دارید. پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک بهترین روش طبیعی برای افزایش قد می باشد که در تمامی نقاط دنیا شناخته شده است.

نتیجه مطلب افزایش قد با قانون جذب

افزایش قد با قانون جذب

اگر بخواهید از قانون جذب به نتیجه مطلوب برسید باید روزی دو تا سه بار تصويري از افزايش قد خود را تجسم کنيد. این قانون برای فردی که ذهنیت منفی دارد مناسب نيست زیرا کائنات فقط افكار مثبت را می پذیرند و اگر فردی بخواهد به وسيله قانون جذب قدش بلندتر شود باید طوری رفتار و زندگی کند که گویی واقعاً قدش بلندتر شده و به اين باور برسد طوری که گویی آرزوهایشان محقق شده است.

اين نكته را فراموش نكنيد كه قانون جذب فرآیندی تدریجی است زیرا با تحت تاثير قرار دادن احساسات و تمایلات فرد در آن تغيير ايجاد مي كند و عجله در این فرآیند بر احساسات فرد تأثیر منفی می گذارد و آن را از رسيدن به نتايج مطلوب باز مي دارد. سايت وان قد در اين مقاله نشان داد که قد و افزایش آن از طریق قانون جذب برای برخی افراد معجزه مي كند اما تنها چیزی که لازم است يادگيري تکنیک های صحیح آن است.

پیشنهاد می دهیم این لیست مطالب را نیز حتما مطالعه کنید:

افزایش قد شاید یک تغییر دشوار به نظر برسد، اما اصلا اینطور نیست و اگر یک راهنمای درست داشته باشید، به راحتی می توانید به آن دست پیدا کنید. افزایش قد در بزرگسالی نیازمند دقت فراوان است، زیرا شما قصد دارید که هورمون های  رشد را خاموش و روشن کرده و یک تغییر بزرگ در بدن ایجاد کنید که در حالت عادی رخ نمی دهد. با کلیک کردن روی بنر زیر می توانید از پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک بازدید کنید که شما را با متد های جدید، به قد دلخواه‌تان می‌ رساند.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
willtomasteryhowtogrowtallerfullofmiracles

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link