تزریق هورمون رشد چقدر قد را بلند میکند؟

در این مقاله می خواهیم نگاهی به یکی از روش های پزشکی افزایش قد داشته باشیم که با تزریق هورمون رشد صورت می گیرد. آیا تزریق هرمون رشد باعث افزایش قد می شود؟ عوارض جانبی تزریق هورمون رشد چیست؟ روش های طبیعی موثر تری برای افزایش قد وجود دارد؟ پاسخ این سوالات و توضیحاتی جامع راجع به افزایش قد را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید.

افزایش قد چگونه امکان پذیر است؟

داشتن قدی بلند همیشه یکی از خواسته های مردم بوده و روش های انجام آن هم در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. باور های قدیمی راجع به افزایش قد دیگر درست نیستند و روش های افزایش قد مطمئن تر و ساده تر شده اند. یکی از باور های قدیمی که امروزه مورد قبول نیست این بوده است که افزایش قد فقط با روش های پزشکی امکان پذیر است و هر فردی که قصد افزایش قد دارد باید اقدام به استفاده از دارو کند.

افزایش قد با دو روش پزشکی و طبیعی صورت می گیرد. روش پزشکی به دلیل اینکه از گذشته در حال استفاه بوده همچنان وجود دارد ولی با وجود روش طبیعی افزایش قد که با استفاده از حرکات ورزشی و تمرینات ذهنی صورت می گیرد دیگر کسی اقدام به استفاده از روش های پزشکی نمی کند. از آنجایی که این مقاله راجع به افزایش قد با استفاده از تزریق هورمون افزایش قد است قصد داریم شما را با روش پزشکی و معایب آن آشنا کنیم و سپس به شما روش طبیعی افزایش قد را معرفی کنیم. با صفحه اینترنتی وان قد همراه باشید تا اطلاعات مفیدی راجع به افزایش قد به دست آورید.

افزایش قد با روش های پزشکی

همانطور که گفتیم افزایش قد با دو روش امکان پذیر است که روش پزشکی یکی از این دو روش است. روش پزشکی سالهاست که در بازار پزشکی و تبلیغات حضور دارد ولی هیچوقت به صورت تصمینی باعث افزایش قد کسی نشده و حتی درصد رضایت بالایی هم نداشته است. به طور قطع می توانیم بگوییم که با روش پزشکی شما فقط پول خود را در یک پروسه چند ماهه هدر می دهید که علاوه بر اینکه باعث افزایش قد شما نمی شود بلکه ضرر هایی برای بدن و سلامتی شما هم به ارمغان می آورد. افزایش قد با روش های پزشکی به این صورت است که شما طبق یک برنامه و دوره چند ماهه شروع به وارد کردن هورمون های رشد به بدن خود می کنید که این اقدام از طریق قرص، شربت، آمپول صورت می گیرد.

مطلب مرتبط: آیا قرص کلسیم برای رشد قد مفید است؟

در اکثر مواقع تزریق هورمون رشد در مفاصل و استخوان ها صورت می گیرد که باعث بروز مشکلاتی می شود که در ادامه برای شما به صورت کامل توضیح می دهیم. با شیوه انجام شدن روش پزشکی افزایش قد آشنا شدید و باید این را هم اضافه کنیم که این روش هزینه های زیادی دارد زیرا شما مجبور به استفاده و خرید دارو های افزایش قد هستید که قیمت های بسیار بالایی دارند. متاسفانه همیشه ندانسته وارد یک مسیر شدن موجب مشکلاتی برای ما می شود و افزایش قد با روش های پزشکی هم یکی از این مسیر ها هست که بسیاری از افرادی که اقدام کرده اند را دچار مشکلات فیزیکی کرده است.

ضرر های جانبی روش پزشکی

تزریق هورمون رشد مسیر افزایش قد فرد را دچار مشکلات زیادی در استخوان ها و مفاصل می کند زیرا هر دارویی عوارضی دارد و این موضوع یک حقیقت ثابت شده است و هیچ دارویی وجود ندارد که در جهت یک تغییر بزرگ در بدن مورد استفاده قرار بگیرد و هیچگونه عوارضی نداشته باشد. تزریق های مدام هورمون رشد علاوه بر اینکه پر هزینه هستند شما را با مشکلاتی اساسی مواجه می کنند که هیچ دکتری به شما اخطار آنها را نمی دهد. حتی اگر روش پزشکی روی شما جوابگو باشد و باعث افزایش قد شما شود ارزش آن همه عوارض بعد از دوره را ندارد.

1. درد های موضعی

افزایش قد با تزریق هورمون رشد با استفاده از آمپول هایی صورت می گیرد که در موضع های مهم تشکیل دهنده قد تزریق می شوند. بعد از هر بار تزریق این آمپول ها در پا های خود شما درد های شدیدی احساس می کنید که مانع از راه رفتن شما می شود و مطمئنا چنین درد های شدیدی بدون هیچگونه عوارضی از بین نمی روند و باعث بروز مشکلاتی برای شما می شوند.

2. درد در مفاصل

داشتن درد در مفاصل

بعد از هر بار تزریق آمپول شما به دلیل وارد کردن هورمون های رشد به بدن خود باعث بروز درد هایی در مفاصل مچ پا و زانو های خود می شوید که حرکت کردن را برای شما بسیار سخت می کند. مفاصل با هر بار درد شدیدی که متحمل می شوند باعث بروز مشکلات مفصلی برای فرد در آینده می شوند که درد های شدید همراه دارند و نیازمند جلسه های فیزیوتراپی زیادی هستند.

3. بی حسی اندام ها

بی حسی زانو ها و پا ها یکی دیگر از عوارض تزریق آمپول های افزایش قد است و واقعا این موضوع را ثابت می کند که آیا این روش ارزش افزایش قد را دارد؟ این همه مشکل پس از تزریق ارزش پول و وقت ما را دارد؟ از هرکسی که یک بار این روش را امتحان کرده باشد بپرسید این پاسخ را خواهید شنید که، نه تنها شما نتیجه ای نمیگرید بلکه پول و وقت خود را هم هدر می دهید.

4. حالت تهوع

حالت تحوع بسیار به ندرت اتفاق می افتد ولی با درصد های شدیدی باعث ناراحتی گوارشی فردی که تزریق را انجام داده است می شود. افزایش قد با حالت تحوع شاید هیچ ارتباطی نداشته باشد ولی در روش پزشکی این قضیه رخ می دهد و دلیل آن هم عوارض دارو ها و قرص هایی است که شما همراه با تزریق هورمون رشد باید به صورت روزانه مصرف کنید.

آیا روش پزشکی بهترین انتخاب ما است؟

با توجه به تمام توضیحاتی که راجع به روش های پزشکی و افزایش قد با تزریق و استفاده از قرص و شربت خدمت شما ارائه دادیم مطمئنا شما هم به این نتیجه رسیده اید که افزایش قد با روش های پزشکی و تزریق هورمون رشد انتخاب درستی برای شما نیست. دلایل این موضوع بسیار واضح و زیاد هستند که واقعا نیازی به فکر کردن ندارند. روش های پزشکی علاوه بر اینکه مطمئن نیستند باعث ضرر های زیادی برای شما می شوند و مطمئنا انتخاب سالمی برای بدن شما نخواهند بود. پیشنهاد ما به شما روش های طبیعی افزایش قد هستند که در تمام دنیا جایگزین روش های قدیمی  شده اند.

مطلب مرتبط: اوج رشد قد در چه سنی است؟

در روش های طبیعی شما هیچگونه ضرری متحمل نمی شوید و علاوه بر افزایش قد تضمینی باعث سلامتی بدن خود از لحاظ روحی و جسمی می شوید. روش های طبیعی افزایش قد که شامل حرکات کششی و تمرین های ذهنی هستند هزینه کمتری دارند و بدون هیچگونه ضرری باعث افزایش قد شما می شوند. تمام تلاش ما در صفحه اینترنتی وان قد این است که شما را با روش های طبیعی افزایش قد آشنا کنیم تا همانند افراد زیادی وقت و سرمایه خود را صرف روش های پزشکی که نه تنها باعث افزایش قد شما نمی شوند بلکه عوارض زیادی هم دارند نکنید. حتما دیگر مطالب سایت ما را مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری نسبت به روش های افزایش قدی که ما خدمت شما ارائه می کنیم بدست آورید.

افزایش قد با روش های طبیعی و بدون ضرر

افزایش قد طبیعی با روش های مختلفی صورت می گیرد که بدون هیچگونه عوارض جانبی باعث افزایش قد تضمینی شما می شوند. برای اینکه یک تغییر فیزیکی در بدن خود ایجاد کنید نیازی به دارو های شیمیایی ندارید. شما از طریق تمرین های ذهنی و  ارسال پیام به ناخودآگاه خود می توانید باعث روشن شدن صفحات رشد خود شوید و با انجام حرکات کششی افزایش قد مخصوص سایت وان قد، روی استخوان های تشکیل دهنده قد خود تغییر ایجاد کنید و باعث افزایش قد خود شوید. در ادامه به عنوان نمونه توضیحاتی کلی راجع به افزایش قد با ضمیر ناخودآگاه در اختیار شما قرار می دهیم.

افزایش قد با استفاده از ضمیر ناخودآگاه

قدرت ذهن برای افزایش قد

اولین روشی که ما به شما معرفی می کنیم افزایش قد با استفاده از ضمیر ناخودآگاه است. ذهن قدرت مطلق بدن ما است و تمامی تغییرات بدن طبق دستور و اراده ذهن صورت می گیرند. ناخودآکاه بخشی از ذهن است که باعث می شود ما در طول زمان تصمیم هایی بگیریم که خودمان دلیل اصلی آن ها را نمیدانیم ولی ریشه آنها در پیام هایی است که در گذشته به ناخودآگاه خود ارسال کرده ایم. شما می توانید پیام هایی برای ناخودآگاه خود ارسال کنید و تغییرات بدن خود را در آینده کنترل کنید.

افزایش قد با اسفاده از ضمیر ناخودآگاه به همین صورت عمل می کند و شما با دریافت فایل های صوتی خاصی که شامل پیام هایی برای ناخودآگاه شما هستند می توانید این پیام ها را به ناخودآگاه و ذهن خود منتقل کنید و به بدن خود این دستور را بدهید که صفحه های رشد شما را فعال کند و در شما انگیزه ای برای ورزش کردن و افزایش قد به وجود آورد. نام علمی این روش سابلیمینال ذهنی است که امروزه در دنیا به شدت پرطرفدار است و شما برای اطلاعات بیشتر راجع به این روش افزایش قد می توانید از صفحه پکیج افزایش قد سایت ما دیدن کنید.

افزایش قد غیرقابل برگشت با وان قد

یکی از مشکلات اصلی افزایش قد با تزریق هورمون رشد و دیگر روش های پزشکی، این است که شما هیچ تضمینی برای افزایش قد دائمی دریافت نمی کنید. حتی اگر قد شما به وسیله تزریق هورمون رشد و عمل جراحی افزایش پیدا کند، به احتمال 99 درصد طی فرایند بازسازی استخوان بعد از عمل، آن را از دست می دهید. قطعا بهترین روش برای افزایش قد در سنین بالا، روش پزشکی نیست؛ زیرا افراد بزرگسال اکثرا نمی توانند برای چندین ماه خانه نشین باشند و از کار و زندگی خود دست بکشند. حتی ممکن است که در نهایت نتایج افزایش قد اصلا حاصل نشوند و تمامی زحمات و سختی های این مسیر برای آنها بی فایده بماند.

شما با کلیک کردن روی بنری که در پایین مشاهده می کنید، می توانید از روش طبیعی افزایش قد سایت ما دیدن کنید که با استفاده از حرکات کششی، باعث می شود شما در چند ماه به قد دلخواه‌تان برسید. یکی از نکات مثبت درباره این روش، این است که نیازی به هیچ‌گونه خانه نشینی و صرف هزینه های زیاد ندارد.

افزایش قد با متد گروتالر

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

یک دیدگاه

  1. ما یکی از اقوام مون در کودکی از هرمن رشد رستفاده کردند و خیلی هم قد بلند هستند و هیچ مشکلی ندارند
    شاید بعضی ها واقعا به این نیاز داشته باشند و اگه شما اونارو به ترسونید شاید در آینده کوتوله شدند
    و آن وقت خطای شماست دیگه خیلی دارید بهش چیز های دیگه اضافه میکنید که اصلا اینجوری هم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link