سابلیمینال افزایش قد

ممکن است نام سابلیمینال برایتان ناآشنا باشد پس ابتدا باید بدانید که سابلیمینال علم استفاده از قدرت ذهن است و با دستيابي به اين علم، تقريبا توانايي انجام هر كاري را داريد و حتي مي توانید قد خود را فارغ از سني كه داريد افزايش دهيد. در اين علم آنچه مهم است وضعیت ذهنی، باور ها و انتظارات شماست. اغلب آرشیو‌های پزشکی مملو از پرونده‌ هایی در مورد این است که چه نوع افکاری، چه نوع مواد شیمیایی در بدن تولید می‌کنند و چگونه افراد از ذهن خود برای ایجاد عمدی آنها استفاده مي كنند. با يادگيري اين علم مي توان ذهن را وادار به تغییرات معحزه آسا در بدن كرد.

آیا سابلیمینال برای رشد قد موثر است؟

تا حدودی علم سابلیمینال براي افزایش قد موثر است. این علم شامل هیپنوتیزم و جملات تاکیدی مثبت است که با تحت تاثير قرار دادن ضمیر ناخودآگاه نتایج شگفت انگیزی به همراه دارد. سابلیمینال افزایش قد نيز شامل فرکانس‌ ها و پیام‌ هایي است که به ذهن شما قدرت اشتیاق رشد به حد مطلوب را مي دهد. به عنوان نمونه بايد خود را تصور كنيد كه در حال رشد قد دلخواه تان هستيد و عبارت هاي ناخودآگاه از قبيل من بلندترم و بدن من برای افزایش قد مناسب است را تكرار كنيد. اين عبارت و جملات منحصر به فرد و قدرتمند نتایج شگفت انگیزی به همراه دارد که حتی می تواند باعث افزایش قد در بزرگسالی و بعد از سن رشد نیز شود.

به خاطر داشته باشيد قدرت ذهن بسیار قدرتمندتر از آن چیزی است که تصورش را بکنید. ذهن این قدرت را دارد که جنبه های فیزیکی مانند رنگ چشم، رنگ مو، شکل، رشد و … را تغییر دهد. اگر آماده آشنايي با اين علم هستيد اين مقاله از سايت وان قد را حتما مطالعه كنيد.

آشنايي با سابلیمینال

سابلیمینال چیست

اغلب ما درمورد ضمیر ناخودآگاه و قدرت سابلیمینال ها بي اطلاع هستيم. مطالعات مستند زیادی وجود دارد که ثابت می‌کند سابلیمینال ها اثرات قابل اندازه‌گیری و ماندگاری از ترک عادت‌های بد گرفته تا بهبود عملکرد دارند و از جملات تاکیدی آن ها می توان برای بهبود هر بخش زندگی از تغییرات عمیق درونی گرفته تا بهبود وضعيت فیزیکی بدن استفاده کرد. به عنوان مثال؛ سابلیمینال می تواند باعث افزایش انگیزه، عزت نفس و قد شود و همچنین بیماری ها و فوبیا را درمان کند.

پیام های تاکیدی سابلیمینال از آنجا كه براي تحت تأثیر قراردادن ناخودآگاه به كار مي روند نتایج شگفت‌انگیز بسیار مهمي دارند. ممكن است برخي افراد با استفاده از اين علم فورا به نتيجه برسند در حالی که برخي ديگر در مدت زمان شش ماه، شاهد تاثيرات قابل توجه باشند.

در حقيقت سابلیمینال ها می توانند ویژگی های فیزیکی قد را تغییر دهند بخصوص در محدوده تعریف شده مثلا علاوه بر اینکه میتوانند وضعيت بدني شما را بهبود دهند ،می توانند استخوان ها را فراتر از طول فعلی خود رشد دهند.

آیا می توان از طریق سابلیمینال افزايش قد داشت؟

سابلیمینال افزایش قد

سابلیمینال ها انرژی و انگيزه لازم براي شکل گیری و تحرك را در افراد به وجود مي آورند و با افزايش قدرت باور و رفع افكار منفي، فرد را به تمام خواسته هايش مي رساند و به فرد كمك مي كند چیزهایی را در زندگی خود خلق كند كه دور از ذهن است.

سابلیمینال دستوراتی را به ناخودآگاه می‌دهد تا به رشد قسمت‌ هایی از بدن، که منجر به افزایش قد می‌شوند سرعت ببخشد. انجام این کار نسبتاً آسان است اما در صورتی که دستورالعمل های صحیح را اعمال كنيد. در حقيقت سابلیمینال ها عصای جادویی براي سرعت بخشيدن افكار و اهداف هستند و در برخي مواقع ممكن است اين روند تا حدي كند باشد اما با اين حال تاثيرگذار است. در مورد قد نيز پس از بسته شدن پتانسیل طبیعی رشد، افزایش قد ممكن است .

شواهد افزايش قد از طریق سابلیمینال

افراد بلند قدتر بسیار موفق‌ هستند و اگر شما فردی هستید که مي خواهد قدش بلندتر شود می‌توانید این کار را با پیام‌ های سابلیمینال قد انجام دهید. سابلیمینال ها با در نظر گرفتن ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه،  دو ذهن را تحت تاثير قرار مي دهند.

ضمیر خودآگاه مسئول تمام تفکرات منطقی است و تغییر از طريق اين بخش از مغز بسیار دشوار است؛ در حالي كه با ضمير ناخودآگاه تمام برنامه‌ های رفتار خودکار شما برای زندگی کردن قابل تغییر و اجرا است. شايد تعجب كنيد كه آيا مي توان به وسيله پيام هاي سابلیمینال قد را تغییر داد اما دانستن اين نكته مهم است كه رشد قد از 80 درصد ژنتیک و 20 درصد عوامل محیطی شكل گرفته و اين نشان می‌دهد كه پیام‌های ناخودآگاه می‌توانند بر قد تأثیر بگذارند. در واقع پیام‌ های سابلیمینال به بهبود وضعیت بدن، افزایش طول ماهیچه‌ ها و تغییر طرز فکر شما کمک مي كند.

قبل از اینکه در مورد افزايش قد با سابلیمینال ها هیجان زده شوید بايد بدانيد كه سابلیمینال های قد و رشد آن در محدوده طبیعی قد بالقوه شما و DNA و کد ژنتیکی شما رخ مي دهند. البته نباید انتظار افزایش قد ۵ سانت در یک هفته را داشته باشید و این فرایند نیاز به گذشت زمان زیادی دارد.

پیام های سابلیمینال قطعا ضمیر ناخودآگاه را متحول می کند و عادت ها و روال هاي افزايش قد را نيز افزايش مي دهد بنابراين اگر به سابلیمینال ها صحیح گوش دهيد می توانید قد خود را چندین اینچ یا بیشتر افزایش دهید.

بهترین سابلیمینال ها برای بهبود قد

افزایش قد

بهترین سابلیمینال ها برای بهبود قد سابلیمینال هایی هستند که مربوط به تغییرات محیطی باشند این نوع سابلیمینال ها وضعیت، آرامش عضلات، باور، تقویت هورمون های رشد و افزايش قد را توصیف می کنند. اگر بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را به این باور برسانید که به طور طبیعی بلند قد هستيد و اگر از سابلیمینال‌ های محیطی استفاده كنيد قطعا امکانش هست که شانس رشد قدي داشته باشيد.

اگر به طور مداوم هر روز سابلیمینال های قد را با خود تكرار كنيد مطمئناً به هدف خود خواهيد رسيد. معمولاً اکثر پیام‌ های سابلیمینال در عرض 66 روز پس از استفاده منظم موثر واقع مي شوند؛ با این حال سابلیمینال های قد کمی متفاوت هستند و ظاهر فیزیکی شما را تغییر می دهند. برای اندازه گیری نتایج بهتر است قبل از گوش دادن به سابلیمینال، قد خود را بنویسید و سپس هر هفته دوباره اندازه گیری کنید و پیشرفت خود را مشاهده کنید. اعتقاد و عزم قوی، حیاتی ترین رفتار های مورد نیاز برای به حداکثر رساندن احتمال موفقیت شماست.

راه هاي افزايش سريع قد با سابلیمینال

افزایش قد با سابلیمینال

استفاده از قدرت سابلیمینال نیازمند رعایت چندین نکته است. برای اینکه از حداکثر تاثیر سابلیمینال روی افزایش قد استفاده کنید حتما موارد زیر را مطالعه کنید.

ايجاد سابلیمینال شخصی

مهم ترین بخش سابلیمینال های قد ایجاد سابلیمینال های شخصی با هدف دقیق خود است. تولید پيام هاي سابلیمینال که قد دقیق مورد نظر شما را بر اساس ضمیر ناخودآگاه تان شرح دهد ضروري است و اگر به پیام‌های سابلیمینال عمومی گوش دهيد تأثیر مشابهی نخواهيد ديد.

در نتیجه اگر سابلیمینال‌ های شخصی‌ سازی‌ شده‌ای طراحی نکنید که دقیقاً میزان قد شما را توصیف کند، اين علم براي شما موثر نخواهد بود. برای کسب بهترین نتیجه، 10 تا 12 جمله تاکیدی براي قد و تاریخ دقیق آن را بنویسید که به بهترین وجه، توانایی شما را برای بلند قد شدن مشخص كند؛ سپس جملات تاکیدی مربوط به خود را ضبط كنيد و حدود 10 تا 15 دقیقه به آنها گوش دهيد.

گوش دادن به سابلیمینال در شب

برای دریافت بهترین نتایج در پیام‌های سابلیمینال بهترین زمان گوش دادن به آنها قبل از خواب و در طول آن است. در رابطه با افزایش قد در خواب اگر می خواهید اطلاعات بیشتری به دست آورید حتما مطلبی که در این زمینه نوشته ایم را مطالعه کنید.

دو دلیل عمده گوش دادن به سابلیمینال در شب

بلند شدن قد

اولاً ضمیر ناخودآگاه در شب باز است و در طول خواب بدون هیچ مقاومتی از جانب ضمیر خودآگاه شما برنامه ریزی مجدد مي شود. در حقيقت سابلیمینال قد در هنگام گوش دادن در شب و هنگام خواب بیشتر بر ذهن تأثیر می گذارد و جملات تاکیدی سریع تر وارد ذهن شما می شوند و در ناخودآگاه نقش می بندند.

دلیل دوم این است که بدن ما هنگام خواب هورمون های رشد طبیعی ترشح می کند و در نتيجه گوش دادن به سابلیمینال های قد هنگام خواب پتانسیل رشد را افزایش می دهد.

گوش دادن به سابلیمینال با هر دو گوش

ضربان دو گوش در فرکانس صدای تتا یا دلتا ضمیر ناخودآگاه را تحت تاثير قرار مي دهند و زمانی که بتوانید بدن و ذهن خود را به حالت خواب عمیق و آرامش برسانید هورمون های رشد بیشتری تولید می شوند. به علاوه ضربان های دو گوش به طور موثر ذهن را به فرکانس صحیح مغز برای تأثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه هدایت می کند. در حقيقت بايد سابلیمینال‌ های شخصی‌ سازی‌ خود را با هر دو گوش، گوش كنيد.

تمرين تجسم هنگام گوش دادن

برای اینکه ذهن خود را به این باور برسانید که می توانید قد بلندتر شوید در حال گوش دادن به سابلیمینال‌، از قدرت تجسم استفاده کنید. بنابراین اگر بتوانید قد دلخواه خود را تصور کنید، ضمیر ناخودآگاه می پذیرد که این واقعیت شما است و قدتان در وضعيت بهتري قرار مي گيرد. هرچه بیشتر بتوانید به پیام‌ های سابلیمینال قد خود گوش دهید و تجسم سازي کنید سریع‌تر به اهداف خود خواهید رسید.

سابلیمینال چگونه روی افزایش قد تاثیر می گذارد؟

میزان رشد قد با سابلیمینال

فواید سابلیمینال برای افزایش قد، شامل ایجاد یک ذهنیت مثبت در جهت بلند قد شدن می شود که نتیجه آن فعالسازی ساده تر هورمون های رشد است. زمانی که به صورت کامل به یک موضوع ایمان پیدا کنید، ذهن شما تمام تلاش خود را در جهت انجام درست آن خواهد کرد. پس زمانی که شما با استفاده از سابلیمینال به خود می فهمانید که می خواهید بلند قد شوید، ذهن و بدن شما با یکدیگر هماهنگ می شوند و در جهت افزایش قد حرکت می کنند.

نتایج زمانی نشان داده می شوند که شما از لحاظ ذهنی در یک وضعیت مثبت باشید و به کاری که انجام می دهید باور داشته باشید. افزایش قد همان‌قدر که یک تغییر فیزیکی است، یک تغییر ذهنی نیز می باشد. زیرا افزایش قد در مرحله اول یک باور ذهنی است که به سراغ‌تان می آید و به شما می گوید که باید بلند قد تر شوید. افزایش قد علاوه بر تغییرات فیزیکی، باعث ایجاد تغییرات ذهنی مثل افزایش اعتماد به نفس هم می شود. پس نتیجه می گیریم که داشتن یک قدرت ذهنی با استفاده از سابلیمینال، می تواند به افزایش قد شما کمک کند.

آیا فقط با استفاده از سابلیمینال می توان افزایش قد داشت؟

خیر، سابلیمینال فقط شرایط ذهنی را برای شما فراهم می کند و برای به نتیجه رساندن آن باید شروع به انجام هر کاری که نیاز است کنید تا باور شما به واقعیت تبدیل شود. افزایش قد علاوه بر باور ذهنی، نیاز به تغذیه سالم، خواب درست، ورزش و فعالیت فیزیکی مختص به افزایش قد و… دارد؛ که همگی این موارد با یکدیگر باعث می شوند تا شما به خواسته خود برسید.

نتیجه مطلب سابلیمینال افزایش قد

دانشمندان و متفکران صدها سال است که ضمیر ناخودآگاه را بخشی از مغز مي دانند كه مسئول اتفاق  افتادن خاطرات و انگیزه ها است.

افزایش قد با سابلیمینال

شاید شنیده باشید بسياري از شركت ها براي فروش محصولات خود براي تبلیغ‌ از پیام‌ های ناخودآگاه برای تأثیرگذاری بر افکار و رفتار مردم استفاده می‌کنند. این مقاله از سايت وان قد توضیح می‌دهد که چگونه افراد با روش‌ های درمانی مبتني بر سابلیمینال مي توانند قد خود را افزايش دهند و اینکه آیا این روش‌ ها پشتوانه علمی دارند یا خیر.

پیام‌ های سابلیمینال محرک‌ هایی مانند صدا یا تصاویر هستند که اکثر مردم نمی‌توانند آگاهانه آنها را درک کنند اگرچه آنها زیر آستانه آگاهی انسان هستند اما مغز را تحریک کرده و بر رفتار تأثیر مي گذارند و به همین دلیل است که پیام های سابلیمینال اغلب به عنوان روشی ساده برای تأثیرگذاری بر افکار افراد و تشویق آنها به تغییر رفتارشان استفاده می شود.

مطلب مرتبط: افزایش قد با قانون جذب

در حقيقت برای تغییر بسیاری از رفتار ها از جمله ترک سیگار، ورزش بیشتر، افزایش عزت نفس و حتی کاهش وزن از اين علم استفاده مي شود و به طور كلي پیام های سابلیمینال طي چند ماه تأثیرشان مشخص می شود.

کنترل ذهن و ایجاد فضای آرام یکی از مهم ترین مواردی است که شما باید در زندگی خود انجام دهید. سابلیمینال نه تنها روی افزایش قد تاثیرگذار است، بلکه فواید قابل توجهی دارد که در تمامی جوانب زندگی برای شما مفید خواهد بود. همان‌طور که می دانید استفاده از سابلیمینال برای افزایش قد یک مورد کمکی محسوب می شود و نمی توانید برای افزایش قد فقط به سابلیمینال تکیه کنید. حتما روی بنر زیر کلیک کنید تا از یک روش طبیعی برای افزایش قد دیدن کنید که همراه با سابلیمینال ذهن باعث می شود تا شما تبدیل به یک فرد بلند قد شوید.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
oursubconsciousmindlimblength

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link