بهترین دعا برای افزایش قد

افرادی که قصد افزایش قد دارند و میخواهند از این طریق مشکل کوتاهی قد خود را برطرف کنند همواره در تلاش اند تا از طریق تکنیک ها و روش های مختلف به هدف خود دست پیدا کرده و از این طریق قد خود را افزایش دهند. در این بین اگر شما قصد دارید تا از طریق یک دعا خاص، قد خود را افزایش دهید باید به سراغ دعا خاصی بروید که از طریق آن می توان اقدام به بالا بردن قد کرد.

به منظور بررسی این دعا با ما همراه باشید تا به این نکته بسیار مهم پرداخته و بیان کنیم که چگونه می توان از طریق یک دعا خاص، اقدام به افزایش قد کرد.

دستورالعمل استفاده از دعا برای افزایش قد

در بخش اول اگر بخواهیم شما را با دعا برای افزایش قد آشنا کنیم، لازم است تا دستورالعمل استفاده از این دعا را به شما ارائه دهیم.

موضوع بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای استفاده از دعا رعایت دستورالعمل ها و نکات بیان شده اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل لازم است تا مراحل استفاده از دعا افزایش قد را گام به گام طی کرده و از این طریق اثر بخشی این دعا را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

دعای افزایش قد

وضو گرفتن برای استفاده از دعا افزایش قد

به منظور استفاده از دعا افزایش قد بهتر است تا مراحل بیان شده را در روز پنج شنبه یا جمعه انجام داده و همچنین باید وضو داشته باشید. برای وضو گرفتن به صورت صحیح باید در گام اول نیت کنید، نیت کردن یعنی این که شما بیان کنید که قصد وضو گرفتن را برای انجام فرمان خدا و تقرب به خدا دارید. سپس در مرحله بعدی وضو باید با استفاده از دست راست مقداری آب را به بالای صورت خود ریخته و آب از محلی که مو در آن روییده می شود تا انتهای چانه و گردی صورت کشیده و از این طریق صورت خود را بشویید.

سپس باید با دست چپ به بالای آرنج دست راست خود آب ریخته و آب را از بالا به پایین کشیده و تا سر انگشتان خود را بشویید. نکته مهم این است که به هیچ عنوان نباید آب را از پایین به بالا بکشید. در مرحله بعدی باید با دست راست آب را از بالای آرنج دست چپ ریخته و از بالا به پایین تا سر انگشتان خود را بشویید. سپس باید با تری دست راست، مسح سر را بکشید. مسح کشیدن یعنی باید انگشتان دست خود را بالای سر گذاشته و دست خود را تا کمی پایین تر از سر خود بکشید. در گام بعدی باید مسح پا را بکشید. برای انجام این کار باید دست راست خود را که هنوز تر است از سر یکی از انگشتان پا تا مفصل پا بکشید و سپس باید همین کار را برای پای چپ خود نیز انجام داده و مسح پا را با استفاده از دست چپ بکشید.

نشستن به سمت قبله

پس از آن که به درستی وضو گرفتید لازم است تا به سمت قبله بنشینید. به منظور پیدا کردن دقیق قبله می توانید از قبله نما استفاده کنید تا در جهت درست قرار بگیرید و سپس می توانید به صورت درست و اصولی از دعا افزایش قد استفاده کنید. پس از قرارگیری در سمت قبله لازم است تا در ابتدا سه بار آیه الکرسی را خوانده و پس از اتمام دعا آن را به خود و اطراف تان فوت کنید.

طلسم افزایش قد

نوشتن دعا برای افزایش قد

پس از انجام کارهای گفته شده باید قلم و کاغذ آورده و شروع به نوشتن سوره حمد بر روی کاغذ سفید بدون خط کنید. پیشنهاد می شود که برای نوشتن این سوره از قلم روحانی که با نام قلم دعا نویسی شناخته می شود استفاده کنید.  همچنین لازم است تا در حین نوشتن این دعا با کسی حرف نزنید. در پایان سوره نیز باید بر روی کاغذ بنویسید افزایش یابد قد و اندام ((نام خود)) زاییده ((نام مادر خود)) به حرمت سوره حمد و پس از نوشتن این متن نیز لازم است تا در انتها امضای تعویذ را هم قرار دهید. امضا تعویذ یکی از مفاهیم بسیار مهم در دعا نویسی است که پیشنهاد می شود تا حتما در مورد آن تحقیق کرده و از آن استفاده کنید. پس از نوشتن این دعا لازم است تا آن را بر روی بازو دست راست خود بسته و تا چهل روز این دعا بر روی بازو دست راست شما باشد.

کارهای لازم پس از نوشتن دعا افزایش قد

یکی از موضوعات مهمی که در مورد دعا برای افزایش قد باید به آن توجه داشته باشید این است که کارهایی وجود دارد که لازم است تا پس از نوشتن دعا افزایش قد آن ها را انجام دهید. توجه و انجام این کارها باعث می شود تا بتوانید احتمال افزایش قد با استفاده از این دعا را به طرز چشمگیری افزایش دهید. به منظور بررسی این کارها باید گفت که پس از نوشتن این دعا لازم است تا در سه روز اول، روزی دو رکعت نماز خوانده و نیت خود را نیز برای هدیه به سید الشهدا مشخص کنید. سپس لازم است تا پس از خواندن نماز گفته شده، ۱۴ صلوات نیز به امام حسین (ع) هدیه کنید. در نهایت نیز پس از آن که 40 روز دعا را به دست خود بستید لازم است تا در روز چهل و یکم دعا را باز کرده و سپس یک بسته خرما خیرات کنید.

افزایش قد با دعا

نتیجه استفاده از دعا افزایش قد

یکی از سوالات مهمی که از سوی افراد پرسیده می شود این است که نتیجه استفاده از دعا برای افزایش قد چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر شما به نکات گفته شده در این مطلب توجه بسیار زیادی داشته باشید، می توانید با استفاده از این دعاها در طی ۴۰ روز 0.5 سانتی متر افزایش دهید.

افزایش قد با طب سنتی

پس از آن که شما را با دعا افزایش قد آشنا کردیم لازم است تا نگاهی به طب سنتی انداخته و بیان کنیم که چگونه می توان از طریق این طب اقدام به افزایش قد کرد. به صورت کلی بر اساس طب سنتی، تغذیه صنعتی و ناسالم یکی از مهم ترین دلایل کوتاه شدن قد افراد و نسل ها به مرور زمان است. مصرف اسانس های شیمیایی تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش ترشح هورمون رشد داشته و این موضوع باعث می شود تا در سن رشد، قد شما افزایش پیدا نکرده و با مشکل کوتاه بودن قد مواجه شوید.

نقش مزاج بر روی افزایش قد

یکی از مهم ترین مواردی که در طب ایرانی و اسلامی به آن توجه بسیار زیادی می شود مزاج شناسی است. باید گفت که از نظر مزاجی حرارت نقش بسیار مهمی بر روی افزایش طولی قد دارد. همچنین رطوبت عامل رشد عرضی بدن بوده و در صورتی که از محصولات با مزاج سرد استفاده کنید، کم بودن حرارت و سرد مزاجی باعث کوتاهی قد خواهد شد.

فکر کردن

آیا دعا برای افزایش قد چشمگیر کارآمد است؟

مواردی وجود داشته که نشان می ‌دهد دعا باعث افزایش قد شده است و پروسه کلی استفاده از دعا برای افزایش قد را خدمت شما توضیح دادیم و شما می توانید خودتان امتحان کنید. هرچند که هیچ‌گونه تاییدیه علمی در رابطه با تاثیر دعا در افزایش قد وجود ندارد، اما اگر این روش واقعا کارآمد باشد و بتوان با آن رشد کرد، مطمئنا میزان رشد مشاهده شده به اندازه‌ای نیست که در شما تغییر خاصی ایجاد کند. هدف اصلی که باعث شده است شما به دنبال افزایش قد باشید، تغییر استایل ظاهری شما است و مطمئنا یکی دو سانت افزایش قد در آن تغییری ایجاد نخواهد کرد و شما نیاز به یک روش کامل‌ تر و مطمئن تر دارید.

اگر منطقی به قضیه نگاه کنید، خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید که فقط با دعا کردن نمی توان انتظار تغییر بزرگی مثل افزایش قد را داشت. هر تغییر بزرگی نیازمند تلاش و فعالیت بالا است و قطعا افزایش قد با دعا از روش هایی نیست که نیاز به تلاش داشته باشد و در همین راستا نتایج آن هم چشمگیر نیستند.

روش جایگزین دعا برای افزایش قد چیست؟

با توجه به اینکه افزایش قد با دعا شما را به خواسته‌تان که افزایش قد چشمگیر است نمی رساند، پس روش جایگزین چیست؟ از چه راهی می توانیم انتظار افزایش قد چشمگیر را داشته باشیم؟ بهترین روش افزایش قد برای شما، روشی است که سابقه آن قابل مشاهده باشد. یعنی شما چندین مورد را مشاهده کنید که با استفاده از این روش توانسته‌اند افزایش قد داشته باشند. بهترین روشی که سابقه بسیار درخشانی در افزایش قد داشته است، روش گروتالر داینامیک است. این روش در تمامی زبان های دنیا ترجمه شده است و از آمریکا تا اروپا و آسیا از آن استقبال شده است، زیرا ثمر بخش بوده است. در متد گروتالر داینامیک با تمرینات حرفه‌ای و تغییر سبک زندگی به سبک ورزشکاران، به راحتی می توانید افزایش قد چشمگیری را تجربه کنید.

حرف آخر

دعا برای افزایش قد

در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با دعا برای افزایش قد آشنا کرده و در مورد نحوه نگارش این دعا و استفاده از آن اطلاعات جامع و کاملی ارائه کردیم. در کنار بررسی این مسئله و نحوه استفاده از دعا برای افزایش قد، اطلاعات کاملی در مورد افزایش قد از طریق طب اسلامی را نیز به شما ارائه کردیم. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب افزایش قد با مدیتیشن را نیز بخوانید.

به صورت کلی اگر قصد دارید تا به شکل طبیعی و با استفاده از دعا و یا مصرف مواد غذایی مطابق با طب ایرانی و اسلامی اقدام به افزایش قد کنید این امکان برای شما وجود دارد تا از موارد گفته شده در این مطلب استفاده کرده و از این طریق مشکل کوتاه قد بودن خود را برطرف کنید.

البته پیشنهاد ما به شما این است که وقت خود را با روش هایی که واقعا تضمینی نیستند هدر ندهید. شاید افزایش قد با دعا اثر بخش باشد، اما احتمال بالایی هم وجود دارد که باعث وقت تلفی شما شود. پس بهتر است از پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک استفاده کنید که نتایج درخشان آن موجود هستند و می توان به آن اطمینان داشت. با کلیک کردن روی بنر زیر می توانید از پکیج گروتالر داینامیک استفاده کنید و این آخرین روشی است که برای افزایش قد به دنبال آن می روید، زیرا شما با آن تبدیل به یک فرد بلند قد خواهید شد.

افزایش قد با متد گروتالر

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link