سابلیمینال باز شدن صفحات رشد

از قدرت پیام‌های سابلیمینال بی‌ کلام و فناوری حباب امواج مغزی برای برنامه‌ریزی ذهن خود در راه رسیدن به نتایج مثبت استفاده کنید. ذهن عامل بسیار قدرتمندی است كه افکار، نحوه رفتار و زندگی را کنترل می کند. هر کاری که در حال حاضر انجام می‌دهید و شیوه ای که زندگي مي كنيد، نتیجه شیوه‌ های همیشگی تفکر و رفتار شماست و هر کاری که در 10 سال آینده انجام مي دهيد نتیجه کاری است که اکنون انجام می دهید.

سابلیمینال افزایش قد

در هر حال شما این قدرت را دارید که تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کنید. طبق گفته روانشناسان، انسان با تغییر نگرش درونی ذهن خود می تواند جنبه های بیرونی زندگی اش را تغییر دهد و در حقيقت اگر بتوانید افکار خود را تغییر دهید کیفیت زندگی تان به شدت بهتر مي شود.

مغز شما از صد تریلیون ارتباط عصبی تشکیل شده است و این تعداد اتصالات بیشتر از کهکشان های موجود در جهان است. انیشتین تخمین زد که ما فقط بخش کوچکی از مغزمان را استفاده می کنیم و پیام‌های سابلیمینال (صوتی) تأییدهایی هستند که ذهن خودآگاه را دور می‌زنند و مستقیماً وارد ناخودآگاه می‌شوند. با گوش دادن مكرر به صداهاي سابلیمینال، ضمیر ناخودآگاه شروع به پذيرش اين واقعيت مي كند كه شما روز به روز به اهدافتان نزدیک تر خواهید شد.

اگر مشتاق اين علم هستيد سايت وان قد در اين مقاله شما را با راز سابلیمینال باز شدن صفحات رشد و افزایش قد آشنا مي كند.

صفحات رشد استخوان

صفحه رشد چیست؟

صفحات رشد مسئول رشد استخوان در کودکان هستند و اين صفحات در انتهای استخوان بازو، ساعد، استخوان ران و درشت نی (استخوان ساق پا) قرار دارند. فیوژن يا همجوشي صفحه رشد یک روش جراحی کم تهاجمی است که رشد استخوان را کند یا متوقف می کند و به همجوشی صفحه رشد، اپی فیزیودز نیز گفته می شود. همجوشی صفحه رشد زمانی به كار مي رود كه کودک دارای اختلاف طول اندام بین 2 تا 6 سانتی‌متر (0.8-2.4 اینچ) در بلوغ باشد. روش همجوشی صفحه رشد روی پا  انجام می شود.

بیشتر رشد استخوان هاي پا در نزدیکی زانوها اتفاق می افتد بنابراین صفحات رشد که در نزديك زانو در استخوان ران یا درشت نی (استخوان ساق پا) هستند، مسئول افزايش قد مي باشند. از طرفي زمان انجام فرآیند همجوشی صفحه رشد بسیار مهم است. اول جراح باید دقیقاً پیش بینی کند که اختلاف طول اندام فرد در بلوغ چقدر خواهد بود سپس از این اطلاعات برای محاسبه بهترین سن برای توقف يا کاهش رشد پای سالم استفاده كند.

سابلیمینال باز شدن صفحات رشد

فایل های صوتی سابلیمینال، نرم افزار جدید و مثبتی را برای ذهن شما ارائه می دهد. این یک راه بسیار موثر برای تغییر برنامه منفی و ارتقاء نرم افزار ذهن شما است که به نوبه خود عملکرد شما را در دنیا و کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. درست همانطور که یک باغبان بذر ها را می کارد و صبورانه منتظر رشد آن هاست، جملات تاکیدی ناخودآگاه ایده های مثبت را در ذهن شما می کارند.

سابلیمینال ها در مورد ويژگي هاي ذهنی و فیزیکی هستند بنابرين مي توانند برای افزايش قد نيز استفاده شوند. استفاده از سابلیمینال قدرت شگفت آوري دارد به طوري كه تقریباً هر 35 روز 1 سانتی متر رشد قدي خواهيد داشت. همچنين ساز و كار سابلیمینال با سلامت رواني در ارتباط هستند و نوعی هیپنوتیزم مي باشد و کسانی که از سلامت روانی ضعیفی برخوردارند و به ویژه در برابر اثرات هیپنوتیزم آسیب پذیر مي شوند بهتر است اين روش را فاكتور بگیرند.

سابلیمینال رشد قد

برخي از اين پيام ها:

 • از نظر ذهنی، عاطفی و جسمی برای افزایش سریع قد آماده هستم.
 • به سرعت قد بلندتر می شوم و قدم را به آن‌چه می خواهم افزایش می دهم.
 •  به رشد قدم ادامه می دهم تا به ميزان دلخواهم برسم.
 • من به طور مرتب وضعیت بدنم را در طول روز چک می کنم.
 • تمرینات وضعیت بدن من باعث افزایش قد من می شود.
 • هر چه بیشتر دراز بکشم احساس قد بلندتري می کنم.
 • من روی بدنم و کل سلول هایم تمرکز می کنم تا قد بلندتر شوم.
 • سبک زندگی سالم به من کمک می کند قد بلندتر شوم.
 • من به سرعت افزایش قد خود را تجربه می کنم.

حداقل 4 ساعت در روز طي 1-3 ماه آینده به این صدا گوش دهید تا بهترین نتیجه را دريافت كنيد و همچنين هر روز به مدت 20 تا 30 دقیقه خود را در حالتی که میخواهید تصور کنید. انجام این کار باعث می شود ضمیر ناخودآگاه شما حتی سریع تر به شما نتیجه دلخواه بدهد.

رشد قد در بزرگسالی

چندين واقعيت در باز شدن صفحات رشد در بزرگسالي

رشد قد بلافاصله پس از بسته شدن صفحات رشد متوقف مي شود و این مورد بیشتر بر زنان تأثیر می‌گذارد تا مردان. واقعیت این است که بلوغ چه در پسران و چه در دختران تعيين كننده قد نيست، بنابراين اگر بدن به ترشح هورمون های رشد ادامه دهد در هر سني قدتان بلندتر می شود.

ژنتیک

ژنتیک نقش مهمی در قد دارد و همانطور كه مي دانيد ژن‌ها را نمي توان تغيير داد اما با رژیم غذایی متعادل با سبک زندگی سالم، وضعیت بدنی مناسب، ورزش منظم، خواب مناسب و تعادل هورمونی مي توان در افزايش قد معجزه كرد.

ورزش

برخي معتقدند بلند کردن وزنه باعث کاهش قد می شود اما واقعيت اين است که هیچ وزنه ای روی قد شما تأثیر گذار نيست با این حال برخی از ورزش‌ها مانند اسکات و پرس بالای سر شانه ستون فقرات شما را فشرده می‌کنند. از این ورزش ها و هر ورزش دیگری که به ستون فقرات شما آسیب مي رساند بايد دوری کنید و بايد تمریناتی را انجام دهید که به کشش ستون فقرات شما کمک کند.

کفی های افزایش دهنده قد

کفی های افزایش دهنده قد یک روش پزشکی جایگزین به نام رفلکسولوژی براي كمك به افزايش قد است. اين روش با ایجاد برخی از نقاط فشار روی پاها باعث افزایش قد می شود. با این حال توسط علم یا پزشکی مدرن پشتیبانی نمی شوند و داده های کافی برای اثبات آن هنوز وجود ندارد.

جراحی قد

جراحی قد روشی مطمئن برای افزایش قد پس از 18 سالگی است. در این جراحی استخوان های پا بریده می شوند و یک دستگاه افزایش طول برای کمک به رشد استخوان ها کاشته می شود. این عمل جراحی تهاجمی پرهزینه و بسیار پرخطر است و ممكن است که باعث آسیب عصبی، عروقی، انقباض عضله لوکساسیون مفصل و انحراف محوری شود که این امر منجر به دراز شدن جزئی استخوان ها در هنگام ترمیم شکستگی می شود.

رشد قد با سابلیمینال

عوامل موثر بر صفحات رشد انسان

عوامل متعددی مانند ژنتیک، محیط، تغذیه و هورمون ها بر رشد انسان تأثیر می گذارد. هورمون های مختلف اثرات متفاوتی بر صفحه رشد دارند. مطالعات نشان مي دهد هورمون رشد انسانی (GH) و IGF-I محرک های اولیه رشد طولی یا افزایش قد انسان را شامل مي شود.

از طرف دیگر برخی هورمون ها باعث بسته شدن زودرس صفحه رشد می شوند که یکی از این هورمون ها استروژن است. استروژن مسئول این پرسش است که چرا رشد افراد دارای بلوغ زودرس، زودتر از سایر هم سن و سالان خود متوقف می شود.

چه زمانی صفحات رشد بسته می شوند؟

صفحات رشد برای اکثر انسان ها تا پایان بلوغ و به طور متوسط در اواخر سال های نوجوانی بسته مي شود. در مردان معمولاً در سن 15 تا 18 سالگی و در زنان در 13 تا 16 سالگی بسته می شود.

با این حال صفحات رشد در برخی از قسمت های بدن ممکن است دیرتر از قسمت های دیگر بسته شوند به طوری که برای برخی افراد ممکن است تا اواخر بزرگسالی بسته شوند. پس از بسته شدن صفحات رشد افزایش طبیعی قد متوقف می شود.

هنگامی که صفحات رشد بسته می شوند هرگز نمی توانند دوباره باز شوند و اين روند برگشت ناپذیر است چونکه صفحات از سلول های غضروفی تشکیل شده اند که در نهایت بالغ می شوند و به استخوان تبدیل می شوند؛ همچنین صفحات رشد زمانی بسته می شوند که این سلول ها به طور کامل بالغ نشده باشد.

امكان رشد قد پس از بسته شدن صفحات رشد

رشد قد با سابلیمینال

درمان با هورمون رشد

کودکان مبتلا به ناهنجاری های ژنتیکی یا مادرزادی با کمبود هورمون رشد (GHD) رو به رو مي شوند كه برای کمک به رشد و عملکرد طبیعی بدنشان نياز به هورمون درمانی دارند.

GHD در بزرگسالان به دلیل عوامل مختلف سلامتی مانند سکته مغزی یا مشکلات هیپوفیز رخ می دهد. در بسياري از موارد برخی از بیماران برای بهبود سلامت و کیفیت زندگی خود انواع هورمون رشد را دریافت می کنند. با وجود پاسخ‌های مثبت به درمان با هورمون رشد هنوز مطالعه‌ای وجود ندارد که نشان دهد درمان با هورمون رشد در بزرگسالان باعث افزایش قد آن‌ها می‌شود.

جراحی های اکستنشن استخوان

اکستنشن استخوان یک عمل جراحی است که شامل بریدن استخوان ران یا ساق پا و سپس وارد کردن ماده‌ای است که استخوان‌ها را کشیده و بلندتر می‌کند. این جراحی یک فرآیند دردناک و پرهزینه است اما اگر مایل به انجام آن هستید قطعا موفق به افزاش قد خواهید بود.

جراحی افزایش طول اندام

از آن جایی که جراحی برای همه مناسب نیست با اين حال گزینه ای غیر تهاجمی و رایگان است. اگر می خواهید تا حد ممکن قد بكشيد، حفظ وضعیت بدنی خوب در حالت ایستاده و حتی در حالت نشسته بسيار مهم است. صاف ایستادن نه تنها شما را قد بلندتر می کند بلکه باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری به برسيد.

پيام هاي سابلیمینال

پیام های سابلیمینال نشانه های دیداری و شنیداری هستند که در سطوح زیر آستانه ادراک انسانی مي باشند؛ اگرچه انسان ها نمی توانند آگاهانه این پیام ها را ببینند یا بشنوند اما آنان بر مسیرهای مغزی تأثیر مي گذارند. سابلیمینال ذهن شما را برای رشد طبیعی برنامه ریزی مي كند و شانس قد بلندي را بدون قرص، ویتامین یا مکمل های رشد طبیعی قد افزایش مي دهد.

سابلیمینال با بهبود طبیعی وضعیت بدن خود و تحت تاثير قرار دادن قدرت ناخودآگاه باعث فراهم شدن شرایط رشد می شود و مقدار ارتفاع مخفي در ناحیه گردن، شانه ها و ستون فقرات را آزاد مي كند و شما از نظر فیزیکی و احساسی شرایط بهتری خواهید داشت.

صفحات رشد

چگونه از سابلیمینال برای افزایش قد در بزرگسالی استفاده کنیم؟

در این مطلب راجع به اینکه سابلیمینال چگونه باعث افزایش قد شما می شود صحبت کردیم، اما متوجه شدیم که نمی شود فقط با استفاده از سابلیمینال انتظار افزایش قد داشت. بهترین راه استفاده از سابلیمینال برای افزایش قد، به این صورت است که شما از آن برای افزایش سرعت رشد و فراهم کردن شرایط رشد، در کنار یک روش طبیعی افزایش قد استفاده کنید. سابلیمینال یک روش کنترل ذهن است که شما با کمک گرفتن از آن می توانید ذهن‌تان را در جهت رسیدن به خواسته های خود کنترل کنید. شما برای افزایش قد باید ذهنی مصمم در جهت رشد قد داشته باشید.

افزایش قد تنها به وسیله روش هایی امکان پذیر است که روی سیستم بدن به صورت طبیعی تاثیر میگذارند تا بدن در شرایط رشد قرار گیرد. این موضوع را در افراد بزرگسال می توان مشاهده کرد که برای افزایش قد دچار مشکل می شوند، زیرا هر روش پزشکی را که امتحان می کنند و به نتیجه نمی رسند؛ تنها دلیل آن هم این است که تغییرات ایجاد شده در بدن آنها طبیعی نیست و بر خلاف روند فعالیت بدن است.

بهترین روش افزایش قد که مناسب افراد بزرگسال است، روش طبیعی گروتالر داینامیک است و شما فقط با مشاهده نتایجی که از دیگران کسب شده، می توانید میزان رشد و درصد موفقیت بدست آمده با این روش را مشاهده کنید. متد گروتالر داینامیک یک روش افزایش قد متکی به حرکات کششی است که فقط روی ستون فقرات شما تمرکز دارد و با رشد در مفصل های ستون فقرات، باعث افزایش قد کلی شما می شود.

نکات کاربردی در رابطه با افزایش قد در بزرگسالی

نکات کاربردی برای افزایش قد در بزرگسالی

افزایش قد در بزرگسالی یک تغییر بزرگ در زندگی شما محسوب می شود و مسلما نکات مهمی در رابطه با آن وجود دارد که شامل:

 • افزایش قد در بزرگسالی یک تغییر بزرگ است و نیازمند زمان می باشد.
 • برای افزایش قد در بزرگسالی باید آماده یک سبک زندگی متفاوت باشید، زیرا قرار است که یک تغییر بزرگ در خود ایجاد کنید‌.
 • نتایج رشد قد در بزرگسالی به یکباره رخ نمی دهند، پس شما باید همراه با برنامه افزایش قد بمانید تا نتایج رشد قد حاصل شوند.
 • افزایش قد در بزرگسالی فقط برای افراد زیر 40 سال امکان پذیر است، زیرا در سنین بالاتر از 40 سالگی استخوان های بدن دیگر توانایی رشد را ندارند.
 • داشتن انگیزه و مصمم بودن در رابطه با افزایش قد از نکات مهم در این مسیر است. شما باید باور داشته باشید که می توانید رشد قد را تجربه کنید. پس لطفا در رابطه با روش افزایش قد امیدوار باشید و نگذارید حس بد و ناامیدی باعث شود تا شما در این مسیر شکست بخورید.

نتیجه مطلب سابلیمینال باز شدن صفحات رشد

پس از بسته شدن صفحات رشد امکان بازگشایی مجدد آن‌ها وجود ندارد. صفحات رشد متشکل از سلول های غضروفی هستند که سلول های بیشتری به خصوص در طول جهش رشد و دوران بلوغ تولید می کنند و در نتيجه آن سلول های غضروف تکثیر و بالغ می شوند و استخوان ها درازتر خواهند شد.

در سن خاصی قبل از بزرگسالی صفحات رشد بسته می شوند و هرگز نمی توان آن‌ها را دوباره باز کرد. برخي افراد درمان با هورمون رشد را انتخاب مي كنند در حالي كه اصلا گزینه معتبری برای افزایش قد نیست. جراحي نيز در اين موارد بسيار دردناك و گران است. سايت وان قد پيشنهاد مي كند تا حدالامكان از گزينه هاي طبيعي پيروي كنيد.

اشاره کردیم که بهترین روش افزایش قد برای افراد بزرگسال، روش گروتالر داینامیک است. این روش در رابطه با افزایش قد، خود را بارها ثابت کرده و باعث افزایش قد هزاران نفر در سراسر جهان شده است و تمامی تاییدیه های لازم علمی را نیز دارد. شما با کلیک کردن روی بنر زیر می توانید در سریع ترین زمان ممکن به این پکیج ارزشمند دسترسی پیدا کرده و خود را برای افزایش قد آماده کنید.

افزایش قد با متد گروتالر

منبع
healthlinesuccesssubliminalsreddit

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

یک دیدگاه

 1. من دختر ۱۵ سال هستم. قد من ۱.۶۲ است و من میخواهم قد ۱.۷۸ داشته باشم،کدام ورزش ها را انجام بدهم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link