قد مرد باید چقدر باشه؟ 5 نکته به شدت مهم

داشتن قد بلند برای مرد یک ضرورت است و دلایل زیادی پشت این گفته هستند اما سوال اصلی این است که قد مناسب برای مرد چقدر است؟ در این مطلب روی این موضوع که داشتن قدی بلند چرا یک ضرورت است صحبت می کنیم و روش هایی کاربردی برای افزایش قد به شما پیشنهاد می دهیم تا به قد مناسب دست پیدا کنید. اگر به دنبال افزایش قد هستید و می خواهید بدانید که به عنوان مرد در جامعه قد شما باید چقدر باشد تا بدون ایراد باشید، حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

حداقل طول قدی که یک مرد باید داشته باشد

قد مرد چقدر باید باشد؟

طول قد انسان در مرد و زن متفاوت است و اگر استثنا ها را حساب نکنیم همیشه مردان از زن ها بلند قدتر بوده اند و داشتن قدی بلند برای مرد از باید ها بوده است. حداقل قدی که شما به عنوان یک مرد باید داشته باشید 180 سانتی متر است تا به عنوان یک مرد قد بلند به نظر برسید. البته این عدد به این معنی نیست که اگر شما از این قد برخوردار هستید دیگر نیازی به افزایش قد ندارید بلکه با مطالعه مقاله های کشور های اروپایی و آمریکا می توانید به این نتیجه برسید که قد 180 سانتی متر یک حداقل برای مردان است و داشتن قدی بلندتر این معیار هم مشکلی ندارد و شما را خاص تر هم می کند.

در تمام دنیا بلند قد بودن برای هر دو جنس زن و مرد یک ضرورت است و در ایران این موضوع حتی بیشتر هم جلب توجه می کند. اگر قدی پایین تر از 180 سانتی متر دارید یا می خواهید از قد حال حاضر خود بلند قدتر شوید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی راجع به افزایش قد و شیوه های آن برای مردان به دست آورید.

چرا داشتن قدی بلند برای یک مرد از اهمیت بالایی برخوردار است؟

مرد و زن هر کدام دارای ویژگی های فیزیکی خاصی هستند که باید در دروان بلوغ به آن‌ها دست پیدا کنند. داشتن قدی بلند برای مرد یکی از این ویژگی های فیزیکی است که همه ی مردان باید آن را داشته باشند زیرا یکی از معیار هایی است که شما برای ورود به جامعه و ایجاد روابط عاطفی و اجتماعی به آن نیاز دارید. برای درک بهتر این موضوع می توانیم اشاره کنیم که یک زن با داشتن قدی بلند یک ویژگی مثبت دارد اما یک مرد با نداشتن قدی بلند یک کمبود دارد زیرا مردان همیشه باید بلند قد باشند. با سایت وان قد همراه باشید تا در ادامه دلایلی که این موضوع را ثابت می کنند را مطالعه کنید.

1. داشتن اعتماد به نفس کافی

مهم ترین دلیلی که باعث می شود شما به دنبال افزایش قد باشید پیدا کردن اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس برای مرد از نان شب واجب تر است و از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا روی تمامی تصمیمات او تاثیرگذار است. اعتماد به نفس با داشتن حس رضایت نسبت به بدن اتفاق می افتد و به نوعی یک قدرت روحی است زیرا با داشتن اعتماد به نفس هیچ چیزی برای یک مرد غیر ممکن نیست. تاثیر قد روی اعتماد به نفس به این صورت است که شما به عنوان یک مرد باید بلند قد باشید و داشتن قدی بلند باعث می شود استایل بهتری داشته باشید که روی اعتماد به نفس شما نسبت به ظاهرتان تاثیر گذار است.

داشتن قدی بلند باعث می شود یک ورزشکار بهتر باشید و از بدنی جذاب، تنومند و سالم برخوردار باشید و این موضوع به اعتماد به نفس شما کمک بسیاری می کند. داشتن قدی بلند باعث می شود که لباس های بهتری انتخاب کنید که باز هم روی اعتماد به نفس شما تاثیر مثبت دارد. با وجود دلایل بالا متوجه شده اید که داشتن قدی بلند چقدر روی اعتماد به نفس شما تاثیرگذار است. اگر از قدی بلند برخوردار نیستید حتما برای افزایش قد اقدام کنید تا به قدی مناسب دست پیدا کنید و بتوانید اعتماد به نفس خود را راجع به بدن و دیگر عوامل ظاهری خود بدست آورید.

2. داشتن استایلی جذاب و زیبا

استایل جذاب به این معنی است که فرم بدنی شما مناسب یک مرد باشد. وقتی می گوییم فرم بدنی منظور ما قد مناسب و بدنی تنومند و جذاب برای یک مرد است. استایل شما رابطه کاملا مستقیم با قد شما دارد و بدون داشتن قدی بلند شما نمی توانید استایل جذابی برای خود داشته باشید.

ظاهر شما اولین موردی است که در تقابل و دیدار با اشخاصی دیگر دیده می شود و شما در نگاه اول با توجه به استایل خود قضاوت می شوید. تیپ شما بستگی به لباس و ورزشکار بودن شما دارد که هر دو مورد رابطه مستقیم با قد شما دارند و تمامی این مورد ها و دلایل در ارتباط با یکدیگر هستند. اگر شما شیک پوش هستید و قدی مناسب ندارید مطمئن باشید که نتیجه ای دریافت نخواهید کرد پس حتما به دنبال افزایش قد باشید زیرا قد تنها نکته مشترک بین تمامی مواردی است که یک مرد موفق و جذاب را تشکیل می دهند.

3. سلامت بدنی

رابطه قد و سلامتی

سلامت بدنی شما تا حد زیادی وابسته به قد شما است. وقتی از سلامت بدنی صحبت می کنیم منظور ما داشتن سوخت و ساز بالا، استخوان هایی محکم و بدنی سالم است. برای افزایش قد شما نیاز به انجام حرکات کششی و ورزش هایی دارید که باعث می شوند بدن شما سالم و سلامت باشد و با انجام دادن این ورزش ها شما شروع به ساختن ماهیچه ها و عضلات می کنید. از هر دکتری که سوال بپرسید این جواب را دریافت خواهید کرد که افرادی که ورزش می کنند و از قد بلندی برخوردار هستند کمتر در معرض بیماری های قلبی و مشکلات فیزیکی همچون پوکی استخوان قرار می گیرند.

4. ورزشکار بودن

افزایش قد یک مسیر چند ماهه است که در طول این مسیر شما مجبور به انجام حرکات ورزشی زیادی هستید. حرکات ورزشی که شما باید برای افزایش قد انجام دهید علاوه بر تاثیر روی استخوان های شما باعث تنومند شدن ماهیچه ها و عضلات شکم، کمر و پاها می شوند. بعد از اتمام دوره افزایش قد، شما یک ورزشکار هستید و مطمئنا به دلیل دیدن نتایج چند ماهه گذشته همچنان به ورزش کردن ادامه می دهید و این عادت مفید را به زندگی خود وارد می کنید. اگر مشتاق به دیدن نحوه انجام دادن این ورزش ها هستید می توانید از دیگر مقاله های سایت وان قد دیدن کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب چه ورزش هایی قد را کوتاه می کند؟ را بخوانید.

5. لباس پوشیدن

لباس پوشیدن ارتباط مستقیمی با قد شما دارد زیرا اکثر لباس های مردانه نیازمند داشتن قدی بلند هستند. به عنوان یک آقا شما برای انتخاب لباس های رسمی و اسپرت باید از قدی مناسب برخوردار باشید تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. لباس همیشه بخشی از استایل بوده و شما برای داشتن یک استایل خوب نیازمند لباسی شیک هستید و برای انتخاب یک لباس مناسب نیازمند قدی بلند هستید. قد مهم ترین ویژگی ظاهری شما است که در نگاه اول روی مخاطب تاثیر می گذارد و تمامی موارد مرتبط با ظاهر شما از جمله لباس به قد شما وابسته هستند پس این لطف را در حق خود کنید و برای افزایش قد اقدام کنید.

چگونه می توان افزایش قد داشت؟

افزایش قد با روش های فراوانی قابل انجام است که بعضی از این روش ها با قرص و دارو و بعضی دیگر با روش های طبیعی از جمله ورزش و تمرین های ذهنی صورت می گیرند. روش های طبیعی بدون ریسک و عوارض هستند و در موارد زیادی از جمله ورزش و سلامتی  به شما کمک می کنند. پکیج های افزایش قد سایت وان قد به شما کمک می کنند تا به قد دلخواه خود دست پیدا کنید و شما برای دریافت این پکیج ها فقط کافی است به قسمت خرید پکیج در همین سایت وان قد مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری را راجع به پکیج افزایش قد دریافت کنید. در ادامه قرار است به شما چندین نکته کاربردی آموزش دهیم که باعث می شود شما در طول یک ماه چند سانتی متر افزایش قد داشته باشید تا مقداری بلند قدتر به نظر برسید ولی این روش فقط باعث رشد بسیار کمی می شود و اگر شما قصد افزایش قد چشم گیر دارید پیشنهاد می کنیم حتما از پکیج پیشنهادی استفاده کنید.

1. استفاده از طناب

طناب زدن یک ورزش کششی بسیار ساده است که با کمترین هزینه ممکن قابل انجام دادن می باشد. تنها وظیفه شما این است که یک طناب خریداری کنید و روزانه 20 الی 30 دقیقه را طناب بزنید تا استخوان های پای خود را گرم کنید تا کشش پیدا کنند. طناب زدن باعث می شود تا استخوان های شما آماده رشد شوند.

2. حرکات کششی

حرکات کششی افزایش قد باعث می شود تا بدن شما آمادگی استفاده از ویتامین ها و پروتئین ها را داشته باشد و اقدام به افزایش قد استخوان های شما کند. حرکات کششی یکی از اصلی ترین روش های افزایش قد هستند و در این موضوع که شما می خواهید در طول یک ماه بلند قدتر به نظر برسید نیز جوابگو هستند و باعث می شوند تا بدن شما کشش و تحرک لازم برای رشد استخوان را در طول یک ماه داشته باشد.

3. تغذیه مناسب

رابطه تغذیه با داشتن قدی بلند

مهم ترین عامل افزایش قد شما تغذیه است و حرکات کششی و طناب زدن باعث می شوند تا بدن شما از مواد مغذی که شما برای بدن خود مهیا کرده اید استفاده کند و در نهایت باعث افزایش قد شما شود. مواد غذایی که شما روزانه مصرف می کنید باید حاوی ویتامین ها و پروتئین های لازم برای افزایش قد باشد که به عنوان مثال می توانیم به کلسیم اشاره کنیم که از طریق مصرف لبنیات قابل دسترسی است.

آیا افزایش قد نیازمند روش های پزشکی است؟

وقتی راجع به روش های پزشکی صحبت می کنیم منظور ما دارو ها و قرص های افزایش قد است که امروزه تبلیغات آن را در بسیاری از سایت ها مشاهده می کنیم. روش های پزشکی به شما در افزایش قد کمک بسیاری نمی کنند و حتی باعث ضرر هایی برای بدن شما می شوند. شما برای افزایش قد نیازمند به روش های پزشکی نیستید بلکه با استفاده از روش های افزایش قد اصولی که امروزه در دنیا در حال استفاده هستند می توانید امید به افزایش قد داشته باشید و در این راه قدم بگذارید. افزایش قد نیازمند دارو نیست و فقط هم با استفاده از دارو امکان پذیر نیست و شما برای داشتن قدی بلند حتما باید از برنامه های ورزشی و غذایی مناسبی بهره مند باشید. برای اطلاعات بیشتر راجع به افزایش قد حتما با سایت وان قد همراه باشید و دیگر مقاله ها را مطالعه کنید تا راجع به افزایش قد یک انتخاب درست داشته باشید.

چه کسانی می توانند اقدام به افزایش قد کنند؟

این موضوع که شما دارای قدی بلند هستید یا خیر تا حد زیادی به ژنتیک شما بستگی دارد ولی اقدام برای افزایش قد اصلا به ژنتیک شما وابسته نیست و تمام افراد می توانند برای افزایش قد اقدام کنند زیرا اصل موضوع افزایش قد فعال کردن صفحات رشد و هورمون های رشدی است که در گذشته فعالیت درستی نداشته اند. تمام افراد از سن 10 سالگی تا 40 سالگی می توانند برای افزایش قد اقدام کنند و انتظار این را داشته باشند که یک تغییر چشم گیر در خود به وجود آورند. کودکان و نوجوانان با استفاده از روش های افزایش قد می توانند روند رشد بهتری را سپری کنند و افراد بزرگسال با استفاده از روش های درست افزایش قد می توانند به قد دلخواه خود دست پیدا کنند.

چگونه به صورت طبیعی افزایش قد داشته باشیم؟

به صورت طبیعی افزایش قد داشتن

همانطور که اشاره کردیم افزایش قد نیازمند یک روش تضمینی و اراده ای قوی است. شما برای افزایش قد می توانید از روش های ذهنی همچون سابلیمینال ذهن استفاده کنید که در دنیا ثابت شده است و نتایج مثبت بسیار زیادی روی تمامی سنین داشته است. همچنین روش های کششی که روی افزایش قد با حرکات کششی و ورزش تمرکز دارند هم انتخاب عاقلانه ای برای شما هستند که علاوه بر افزایش قد باعث سلامتی جسمانی شما هم می شوند.

کلام آخر

با توجه به تمامی مطالبی که در این مقاله مطالعه کردید به این نتیجه می رسیم که شما به عنوان یک مرد باید از قدی مناسب و بلند برخوردار باشید و برای رسیدن به این هدف، راه های زیادی پیش روی شماست و فقط باید اقدام کنید و این موضوع که هر فردی می تواند افزایش قد داشته باشد را باور داشته باشید.

با توجه به تمامی تبلیغات دروغین و توخالی در رابطه با افزایش قد، طبیعی است که شما نسبت به تمامی روش ها شک داشته باشید. شما با کلیک کردن روی بنر زیر وارد صفحه معرفی پکیج افزایش قد گروتالر داینامیک می شوید و تنها چند دقیقه نیاز است تا آن را مطالعه کنید. مطمئن باشید که پس از استفاده از این پکیج، شما به صورت طبیعی به قد دلخواه خود خواهید رسید.

افزایش قد با متد گروتالر

تیم وان قد

تمام تلاش تیم وان قد این است بتواند کامل ترین مرجع در رابطه با افزایش قد در ایران و وب فارسی شود، تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازی به صرف ساعت ها زمان در وب انگلیسی نداشته باشید، بلکه ما این زمان را سپری می کنیم و برای شما گردآوری مطالب را در رابطه با افزایش قد، در سایت وان قد منتشر می کنیم. امیدوارم با سایت وان قد بتوانید اطلاعات مفید زیادی به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

افزایش قد 100% تضمینی

یک بار برای همیشه قد خود را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
می خواهم قد خود را افزایش دهم
close-link